
First person střílečky mám asi jako jako jedinej žánr docela pod palcem, takže už právě nemám odkud dolovat nový kousky. A NOLF je teda jednou z her, která mě omrzela po úvodní misi a zrovna u týhle nechápu sám sebe



|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|



|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Zrovna hraju Secret of Monkey Island 2 a super 
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Mě by fakt stačilo něco dva tři roky starý, co utáhne Athlon 1,7 Ghz :(|
reagovat
|
|
reagovat
|