Vy mi teda davate... :) Ponevadz se budou vracet dane, zacinam uvazovat i o 24" tak do 12 000 Kc. Preci jen je to investice do budoucna (vzhledem k planovane koupi PS3) a takovy panel by mi zaroven mohl v mem prtavem pokojiku suplovat i televizi, cimz bych znacne usetril. Otazka je, zda se v te cenove relaci da sehnat kvalitni model. Zatim jsem narazil na tenhle TN.
|
reagovat
|
, ale je to samozřejmě výhoda.
Jen aby ty hambace byly stejne velke jako treba v Madarsku...
to tombac: ja uz se toho Burger Kinga nemohu dockat, Mekac je jen takova brecka a zbytky 
