
20? co teprve moje dvanactimetrova kobka? 

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
JJ, jeste, ze mam volani z prace zadarmo
No kazdopadne s tim convertovanim mas pravdu a i pokud by to bylo 1080i, tak si koupim casem director´s cut verzi 
|
reagovat
|
. Ale jak jsem psal není k tomu důvod, pokud to upconvertuješ na 1080p nemáš šanci poznat rozdíl. To se vždycky začne šířit poplašná zpráva ...|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|