V čem myslíš změna?
|
reagovat
|
). Vetsina lidi rika, ze neni - coz si taky myslim - takze ti pro zapojeni pska staci nejakej starsi model bez podpory novejch formatu (sony takovy dela). PSko stejne DTS HD NIKDY bitstreamovat umet nebude, takze k nemu jinej receiver ani nema vylozene smysl. podle vetsiny insideru, ktery si poustej hubu na spacir, by se ale melo casem objevit vnitrni dekodovani, takze ta LPCM varianta je vazne nejlepsi...|
reagovat
|
|
reagovat
|
Plánoval jsem LG, ale spolu se Samsungem mají stejné panely a Sasmsungy údajně mají lepší podání barev. Na filmy je to skvělé (ovšem vyžaduje min. 720p HD, na Divx a podobné zrůdnosti se kouká dost blbě (vzdálenost od panelu - 1m)|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|