, ale napadlo mě jestli to někdo už nezkoušel..než všechno instalovat znovu;)Vždyť když vezmu HDD s WinXP a dám ho do jiného kompu a spustím ho jako hlavní, tak bude prudit s aktivací kvůli jinému HW, nevím, že by WinXP byli schopné něčeho jiného..no..budu průkopníkem:)

.