Fluke
Tak toto som nepochopil. Ako môže DX 10 tlačiť vývojárov vyrábať hry pre konzoly ?
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
..ne, sorry draku, tohle není argument, XP se ti taky nikdy nezaseknou pokud fakt nezasíráš systém zbytečnostmi nebo spojuješ nekompatibilní HW.|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
)
..jo nooo! Málem bych zapoměl, je to další hřebíček do rakve proč se vývojář radši na PC vykašle
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
..tak Acer nemá nikdo rád kvůli tý vyšší poruchovosti a ne zákaznicky vstřícnému servisu
, ale i tak se ho prodává nejvíc, takže
|
reagovat
|
|
reagovat
|
ad "subnotebook"..vždyť víš, že dneska si to všude vykládaj jak chtěj
, zrovna teď mám otevřenej časák, kde je ten acer napsanej jako subnotebook
|
reagovat
|
|
reagovat
|