Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 16121 - 16140 Napsat příspěvek

Fluke

Tak toto som nepochopil. Ako môže DX 10 tlačiť vývojárov vyrábať hry pre konzoly ?
490784
Tak toto som nepochopil. Ako môže DX 10 tlačiť vývojárov vyrábať hry pre konzoly ?
Fluke
0 0
reagovat

fluke

tak si nenech poradit no. to je jen tvuj problem. ja jsem se svym notebookem spokojenej a je to mozna jen proto ze poradit jsem si nechal.
490783
tak si nenech poradit no. to je jen tvuj problem. ja jsem se svym notebookem spokojenej a je to mozna jen proto ze poradit jsem si nechal.
fluke
0 0
reagovat

Fluke

Neboj i když Microsoft prodlouží podporu XP tak jen do příštího roku.
490781
Neboj i když Microsoft prodlouží podporu XP tak jen do příštího roku.
Fluke
0 0
reagovat
hmm..za čtyri měsíce8)..ne, sorry draku, tohle není argument, XP se ti taky nikdy nezaseknou pokud fakt nezasíráš systém zbytečnostmi nebo spojuješ nekompatibilní HW.
A pokud si to stále nepochopil, to tvoje skvělé DX10 a hry, na které s ním čekáš akorát může za stále větší prodejnost konzolovejch her a stále větší odklon vývojářů od PC her, součinně s psychologickým nátlakem na HW (reálně to tak horký není) a extrémním kopírováním PC her. Radši ani nezmiňovat menší fiasko jménem DX10.1 a vzájemné nekompatibility.
Visty jsou jenom hezčí.
490778
hmm..za čtyri měsíce*8)*..ne, sorry draku, tohle není argument, XP se ti taky nikdy nezaseknou pokud fakt nezasíráš systém zbytečnostmi nebo spojuješ nekompatibilní HW. A pokud si to stále nepochopil, to tvoje skvělé DX10 a hry, na které s ním čekáš akorát může za stále větší prodejnost konzolovejch her a stále větší odklon vývojářů od PC her, součinně s psychologickým nátlakem na HW (reálně to tak horký není) a extrémním kopírováním PC her. Radši ani nezmiňovat menší fiasko jménem DX10.1 a vzájemné nekompatibility. Visty jsou jenom hezčí.
0 0
reagovat

deiwi

Hm víš, že ani nevím.
490776
Hm víš, že ani nevím.
deiwi
0 0
reagovat

Rave

Radši mi řekni, zda se ve Vistách dají přehazovat spuštěné programy v liště podobně jako záložky ve Firefoxu ;)
490772
Radši mi řekni, zda se ve Vistách dají přehazovat spuštěné programy v liště podobně jako záložky ve Firefoxu *;)*
Rave
0 0
reagovat

Fluke

Novější hardware nemá problémy s Vistami (snad jen Creative), zatím programy mi tam běží úplně všechny, DX10 možná využívá jen 5 her, ale tento rok jich už příjde mnohem víc a taky mnohem víc toho využíjí. Stabilita myslím pád systému a seknutí pc. U 98, ME častý jev, U XP jen vyjímečně. U Vista se mi to za 4 měsíce ještě nestalo aby se sekly nebo resetly bez příčiny.
490771
Novější hardware nemá problémy s Vistami (snad jen Creative), zatím programy mi tam běží úplně všechny, DX10 možná využívá jen 5 her, ale tento rok jich už příjde mnohem víc a taky mnohem víc toho využíjí. Stabilita myslím pád systému a seknutí pc. U 98, ME častý jev, U XP jen vyjímečně. U Vista se mi to za 4 měsíce ještě nestalo aby se sekly nebo resetly bez příčiny.
Fluke
0 0
reagovat
Co na tom déle vydrží?:) Jaká větší stabilita?:) (teda pokud nepočítám větší stabilitou to, že Visty maj s většinou unifikovanejch ovladačů problém, takže je to stabilní leda díky tomu, že to nefunguje:))
Jo a ta podpora DX10...jj, těch 5 her co to plně podporujou, a které si může kvalitně zahrát 5% zákazníků..jen tak dál:+..jo nooo! Málem bych zapoměl, je to další hřebíček do rakve proč se vývojář radši na PC vykašle8)
490770
Co na tom déle vydrží?:) Jaká větší stabilita?:) (teda pokud nepočítám větší stabilitou to, že Visty maj s většinou unifikovanejch ovladačů problém, takže je to stabilní leda díky tomu, že to nefunguje*:)*) Jo a ta podpora DX10...jj, těch 5 her co to plně podporujou, a které si může kvalitně zahrát 5% zákazníků..jen tak dál*:+*..jo nooo! Málem bych zapoměl, je to další hřebíček do rakve proč se vývojář radši na PC vykašle*8)*
0 0
reagovat
Je pravda, že to má nějaké "výhody". Co jsem koukal na změny u nejnovějších Catalystů, tak většina funguje jenom pod Vistami. Takže nás k nim asi brzo dotlačí. :)
490768
Je pravda, že to má nějaké "výhody". Co jsem koukal na změny u nejnovějších Catalystů, tak většina funguje jenom pod Vistami. Takže nás k nim asi brzo dotlačí. :)
0 0
reagovat
Tím to není, ale déle to vydrží, mám rád pár vychytávek oproti windows, větší stabilita a podpora DX10.
490767
Tím to není, ale déle to vydrží, mám rád pár vychytávek oproti windows, větší stabilita a podpora DX10.
0 0
reagovat
Jasně, má to hezčí barvičky.
490763
Jasně, má to hezčí barvičky.
0 0
reagovat
Už i bratr si koupil orig. OEM Windows Vista a nestežuje si. Chce to Dvojjádro, 2GB paměti a je to v pohodě. Pro mě never more XP. :+
490746
Už i bratr si koupil orig. OEM Windows Vista a nestežuje si. Chce to Dvojjádro, 2GB paměti a je to v pohodě. Pro mě never more XP. *:+*
0 0
reagovat
Ty ovladače jsou na link musí se proklikat k modelu toho notebooku, a je to "MS Windows® XP driver for AMILO Pa2510".
490753
Ty ovladače jsou na http://support.fujitsu-siemens.com/com/support/hints.html musí se proklikat k modelu toho notebooku, a je to "MS Windows® XP driver for AMILO Pa2510".
0 0
reagovat
Jsou neoficialne... primo od Fujitsu na jejich strankach nekde v sekci Troubleshooting... jestli to Alze bude stacit.
490749
Jsou neoficialne... primo od Fujitsu na jejich strankach nekde v sekci Troubleshooting... jestli to Alze bude stacit.
0 0
reagovat
Ovladače Windows XP na Fujitsu-Siemens Amilo:
už jsem se rozhodla pro koupi notebookové obludy od Alzy, udelaji mi downgrade, pokud pry Fujitsu uvolnil ovladace. Da se to nekde na netu verifikovat? Na centrale mi to nebrali, diky.
490748
Ovladače Windows XP na Fujitsu-Siemens Amilo: už jsem se rozhodla pro koupi notebookové obludy od Alzy, udelaji mi downgrade, pokud pry Fujitsu uvolnil ovladace. Da se to nekde na netu verifikovat? Na centrale mi to nebrali, diky.
0 0
reagovat
a co ten Eee? link
490741
a co ten Eee? http://www.dailymotion.com/search/eee/video/x4dhhl_tests-resistance-chocs-chaleur-froi_tech
0 0
reagovat

ragnar

:D..tak Acer nemá nikdo rád kvůli tý vyšší poruchovosti a ne zákaznicky vstřícnému servisu:), ale i tak se ho prodává nejvíc, takže;)
490737
*:D*..tak Acer nemá nikdo rád kvůli tý vyšší poruchovosti a ne zákaznicky vstřícnému servisu*:)*, ale i tak se ho prodává nejvíc, takže*;)*
ragnar
0 0
reagovat
a co ten asus eee, taky by mel zajimal nejaky mensi notebook pro jen nejdulezitejsi potreby (novinky nanetu, psani, apod). 12' je celkem pohoda, ale pokud by eee byl dostatecny uvnitr na neco takoveho, tak proc ne. proto by me zajimalo, jestli s tim ma nekdo zkusenost nebo o tom nekdo nejak neco nevi, pripadne 8gb velikost, ebot tu jsem na cz googlu nejak nenasel a treba v czechcomputeru to nemaji vubec.
jinak souhlasim s flukem, ten acer je fajn (sam jsme ti o nem rikal :D), velikostne i vybavou, ta poruchovost se da vzdycky reklamovat.
490736
a co ten asus eee, taky by mel zajimal nejaky mensi notebook pro jen nejdulezitejsi potreby (novinky nanetu, psani, apod). 12' je celkem pohoda, ale pokud by eee byl dostatecny uvnitr na neco takoveho, tak proc ne. proto by me zajimalo, jestli s tim ma nekdo zkusenost nebo o tom nekdo nejak neco nevi, pripadne 8gb velikost, ebot tu jsem na cz googlu nejak nenasel a treba v czechcomputeru to nemaji vubec. jinak souhlasim s flukem, ten acer je fajn (sam jsme ti o nem rikal :D), velikostne i vybavou, ta poruchovost se da vzdycky reklamovat.
0 0
reagovat
Pokud bude pro mě ten acer velikostně výhodnější, tak na to, že je to Acer kašlu, výbavu tak špatnou nemá a vcelku všechny servisy jsou tu od desíti k pěti:) a ne, na alze to nekupuju, ale nějak ten notebook asi ukázat musím a to, že linkuju nejdříve Benq něco říká.

imf: furt mi to přijde lepší než se tahat s 15,4..ale jak říkám, uvažuju:) ad "subnotebook"..vždyť víš, že dneska si to všude vykládaj jak chtěj;), zrovna teď mám otevřenej časák, kde je ten acer napsanej jako subnotebook8)
490733
Pokud bude pro mě ten acer velikostně výhodnější, tak na to, že je to Acer kašlu, výbavu tak špatnou nemá a vcelku všechny servisy jsou tu od desíti k pěti:) a ne, na alze to nekupuju, ale nějak ten notebook asi ukázat musím a to, že linkuju nejdříve Benq něco říká. imf: furt mi to přijde lepší než se tahat s 15,4..ale jak říkám, uvažuju*:)* ad "subnotebook"..vždyť víš, že dneska si to všude vykládaj jak chtěj*;)*, zrovna teď mám otevřenej časák, kde je ten acer napsanej jako subnotebook*8)*
0 0
reagovat

imf

915M 1280×800 bez problému :) detaily na střed, což je asi ten kompromis, který ty nezkousneš :) is that right?
490729
915M 1280×800 bez problému :) detaily na střed, což je asi ten kompromis, který ty nezkousneš :) is that right?
imf
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se