Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 16141 - 16160 Napsat příspěvek

fluke

Acer nekupuj, to má Sentido pravdu. Jinak, miniaturní notebook je zajímavý pojem, spíš by si měl udat, co na něm chceš dělat a kolik do toho chceš obětovat $
490725
Acer nekupuj, to má Sentido pravdu. Jinak, miniaturní notebook je zajímavý pojem, spíš by si měl udat, co na něm chceš dělat a kolik do toho chceš obětovat $
fluke
0 0
reagovat

fluke

rada: "nekupuj ACER, a najdi si levnejsi e-shop"
490724
rada: "nekupuj ACER, a najdi si levnejsi e-shop"
fluke
0 0
reagovat

Fluke

Uff... miniaturni notebook? To je nejaky novy termin? Kdyz jsem si kupoval 12" FSC tak to byl proste "malej notebook"... tohle je vetsi a delaj kolem toho čóro móro... za miniaturni notebook povazuju ten 10"/8" Asus Eee...

A jinak ten 12" FSC byl zatracene cool. Jen skoda, ze jsem po mesici zjistil, ze ho vlastne nepotrebuju. ;)
490723
Uff... miniaturni notebook? To je nejaky novy termin? Kdyz jsem si kupoval 12" FSC tak to byl proste "malej notebook"... tohle je vetsi a delaj kolem toho čóro móro... za miniaturni notebook povazuju ten 10"/8" Asus Eee... A jinak ten 12" FSC byl zatracene cool. Jen skoda, ze jsem po mesici zjistil, ze ho vlastne nepotrebuju. ;)
Fluke
0 0
reagovat
Na 945/950 se San Andreas trhalo jako zmatena koza. ;)
490721
Na 945/950 se San Andreas trhalo jako zmatena koza. ;)
0 0
reagovat
Já docela uvažuju o subnotebooku link nebo link .
490720
Já docela uvažuju o subnotebooku http://notebooky.alza.cz/notebook-benq-joybook-s32b-d87745.htm nebo http://notebooky.alza.cz/notebook-acer-aspire-2920z-1a2g16mi-d84411.htm .
0 0
reagovat

imf

Mám starší model grafiky od Intelu (915M) v ntbku a GTA: VC, SA si v pohodě zahraju. Pokud ovšem nemluvíš o GTA IV :))
490714
Mám starší model grafiky od Intelu (915M) v ntbku a GTA: VC, SA si v pohodě zahraju. Pokud ovšem nemluvíš o GTA IV *:))*
imf
0 0
reagovat

scroochy

Tak to jo, na sekundarni to bude stacit ;)
490709
Tak to jo, na sekundarni to bude stacit *;)*
scroochy
0 0
reagovat
Jako televizi nemam a neplanuju, pokud budu nahodou potrebovat pripojit k LCD monitoru, tak pouziju redukci. S HDMI na me necho vubec :) A celkove to budu mit jako sekundarni pocitac, nikoli primarni.
490707
Jako televizi nemam a neplanuju, pokud budu nahodou potrebovat pripojit k LCD monitoru, tak pouziju redukci. S HDMI na me necho vubec :) A celkove to budu mit jako sekundarni pocitac, nikoli primarni.
0 0
reagovat
Rikas ted... ;)
490706
Rikas ted... ;)
0 0
reagovat

imf

Tak DVI to nemá.

A neplánuju to nikam připojovat, leda do elektriky a do ethenetu :)
490708
Tak DVI to nemá. A neplánuju to nikam připojovat, leda do elektriky a do ethenetu :)
imf
0 0
reagovat
Jestli ma VGA tak je to ok... i kdyz teda neni HDCP... nejde o monitor, ale treba LCD televizi, projektor... do budoucna zkratka cokoliv... tim TV-Outem bys to nepripojil vubec do niceho... takhle muzes jet VGA->DVI -> HDMI... coz je teda zbesilost, ale alespon neco. ;)
490705
Jestli ma VGA tak je to ok... i kdyz teda neni HDCP... nejde o monitor, ale treba LCD televizi, projektor... do budoucna zkratka cokoliv... tim TV-Outem bys to nepripojil vubec do niceho... takhle muzes jet VGA->DVI -> HDMI... coz je teda zbesilost, ale alespon neco. ;)
0 0
reagovat

imf

To nevím, v testu na pctuning.cz pisou, ze ma d-sub a na cybexu a alze, ze ma VGA... mozna je to to samy, moc se v tech konektorech nevyznam :D Kazdopadne nemam doma ani jedno LCD, tak je mi to jedno a navic to ani k monitoru pripojovat neplanuju.
490704
To nevím, v testu na pctuning.cz pisou, ze ma d-sub a na cybexu a alze, ze ma VGA... mozna je to to samy, moc se v tech konektorech nevyznam :D Kazdopadne nemam doma ani jedno LCD, tak je mi to jedno a navic to ani k monitoru pripojovat neplanuju.
imf
0 0
reagovat

scroochy

Zda se mi to, nebo ten notebook nema DVI/VGA vystup? Tj. nepripojis ho jako zdroj videa (kvalitniho videa) v podstate k nicemu... pro me dost podstatne minus (ale jinak ano, hry to utahne a na praci je to super).
490703
Zda se mi to, nebo ten notebook nema DVI/VGA vystup? Tj. nepripojis ho jako zdroj videa (kvalitniho videa) v podstate k nicemu... pro me dost podstatne minus (ale jinak ano, hry to utahne a na praci je to super).
scroochy
0 0
reagovat
To je jasny jako facka, ne? Intel nema u vyrobcu her absolutne zadnou podporu... na 950G si nezahrajes v podstate zadny GTA, protoze ta hra ten chip neumi rozeznat... ozkouseno. Rozhodne NECO od ATi nebo nVidie... Intel by v sobe mohl mit technologii vesmirneho veku a bude mu to k nicemu, nikdo na nej neoptimalizuje. ;)
490702
To je jasny jako facka, ne? Intel nema u vyrobcu her absolutne zadnou podporu... na 950G si nezahrajes v podstate zadny GTA, protoze ta hra ten chip neumi rozeznat... ozkouseno. Rozhodne NECO od ATi nebo nVidie... Intel by v sobe mohl mit technologii vesmirneho veku a bude mu to k nicemu, nikdo na nej neoptimalizuje. ;)
0 0
reagovat
Když už jsme u notebooků... Co říkáte na Fujitsu Siemens Amilo Pro V3545? Na takový běžný používání a sem tam nějakou tu postarší hru (CoD, WoW, HL2...) by mohl bejt ideální, ne? A ta cena je imho super.
490699
Když už jsme u notebooků... Co říkáte na [link="http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=53233"]Fujitsu Siemens Amilo Pro V3545[/link]? Na takový běžný používání a sem tam nějakou tu postarší hru (CoD, WoW, HL2...) by mohl bejt ideální, ne? A ta cena je imho super.
0 0
reagovat

Fluke

Tak to je fakt těžké.
490667
Tak to je fakt těžké.
Fluke
0 0
reagovat
Mám sofistikovaný technický dotaz:), co je menší zlo v notebooku, integrovaná Intel X3100 nebo dedikovaná nVidia 8400M G (upozorňuju, že má 64bit sběrnici) a samosebou to není určeno na hraní her.
490662
Mám sofistikovaný technický dotaz*:)*, co je menší zlo v notebooku, integrovaná Intel X3100 nebo dedikovaná nVidia 8400M G (upozorňuju, že má 64bit sběrnici) a samosebou to není určeno na hraní her.
0 0
reagovat

st39.6

Can't wait for the further info 8)
490658
Can't wait for the further info *8)*
st39.6
0 0
reagovat
uz nevim, kdo to chtel vedet. Bratri Marxove MAJ ceskou podporu. Ale jen na jednom disku :D (teda alespon to pisou ve specifikacich, pokud bude i jinde, dam vedet). Kazdopadne zvlast to cerny baleni stoji za to!! (tj. 15liber;)
490653
uz nevim, kdo to chtel vedet. [link="http://www.moviezone.cz/stuff/marx.jpg"]Bratri Marxove[/link] MAJ ceskou podporu. Ale jen na jednom disku *:D* (teda alespon to pisou ve specifikacich, pokud bude i jinde, dam vedet). Kazdopadne zvlast to cerny baleni stoji za to!! (tj. 15liber;)
0 0
reagovat

Fluke

JJ, diky, ja se jen ujistuji radsi ;)
490615
JJ, diky, ja se jen ujistuji radsi *;)*
Fluke
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se