Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 16161 - 16180 Napsat příspěvek
EU, EU, EU, EU, EU :)
490614
EU, EU, EU, EU, EU *:)*
0 0
reagovat
No a jeste pokud predpokladam spravne, kdybych si nejakou TV dovezl, clo bych nemel platit, ne? To jen v pripade, napr. USA, ze? Diky
490613
No a jeste pokud predpokladam spravne, kdybych si nejakou TV dovezl, clo bych nemel platit, ne? To jen v pripade, napr. USA, ze? Diky
0 0
reagovat
Diky za informace! Na adapter jsem malem zapomnel nebo ze budu muset vymenit sitovy kabel ;) Jinak, melo by se jednat o LCD Samsung, takze myslim, ze by s nima tady problem byt nemel, servisu tady je dost... Jeste jednou diky!
490612
Diky za informace! Na adapter jsem malem zapomnel nebo ze budu muset vymenit sitovy kabel *;)* Jinak, melo by se jednat o LCD Samsung, takze myslim, ze by s nima tady problem byt nemel, servisu tady je dost... Jeste jednou diky!
0 0
reagovat
Pokud je to "inteligentní" TV, bude mít odpojitelný sítový kabel - vymění se jenom kabel ;)...
490609
Pokud je to "inteligentní" TV, bude mít odpojitelný sítový kabel - vymění se jenom kabel ;)...
0 0
reagovat

terminator007

Možná ale budeš muset použít adaptér na zásuvku..
490607
Možná ale budeš muset použít adaptér na zásuvku..
terminator007
0 0
reagovat
Je to výrobek koupený v EU, pokud tu mají ofiko servis, tak nevidím právní důvod k nepřijmutí reklamace.
490605
Je to výrobek koupený v EU, pokud tu mají ofiko servis, tak nevidím právní důvod k nepřijmutí reklamace.
0 0
reagovat
Mel bych opet jeden dotaz... Nevite nahodou, kdybch si dovezl TV (npr. z UK), zda, pokud by s ni byl nejaky problem, prijmou reklamaci v zarucni dobe i v CR? Mam na mysli nejaky autorizovany servis, prdpokladam, ze ne...
490603
Mel bych opet jeden dotaz... Nevite nahodou, kdybch si dovezl TV (npr. z UK), zda, pokud by s ni byl nejaky problem, prijmou reklamaci v zarucni dobe i v CR? Mam na mysli nejaky autorizovany servis, prdpokladam, ze ne...
0 0
reagovat
záleží jak je to stará hra a jakej je důvod proč není skladem, obvykle 3-5 dnů, než ji naskladní a pokud je s něčím problém tak více než týden.
490600
záleží jak je to stará hra a jakej je důvod proč není skladem, obvykle 3-5 dnů, než ji naskladní a pokud je s něčím problém tak více než týden.
0 0
reagovat
OK, diky, a nevis jak dlouho to asi priblizne trva nez to poslou?
490598
OK, diky, a nevis jak dlouho to asi priblizne trva nez to poslou?
0 0
reagovat

Pignick

Z účtu ti strhnou platbu, až ti to pošlou, pokud ti ji nestrhli, tak ti ještě nic neposlali. Ověř si jestli ta hra co si objednával byla vůbec skladem, až ji pošlou, tak ti napíšou email.
490597
Z účtu ti strhnou platbu, až ti to pošlou, pokud ti ji nestrhli, tak ti ještě nic neposlali. Ověř si jestli ta hra co si objednával byla vůbec skladem, až ji pošlou, tak ti napíšou email.
Pignick
0 0
reagovat
Zdar, nedavno me tady kdosi doporucil stranku GAME.CO.UK na objednani PS3 her a tak sem to tam objednaval ale zajimalo by me jak poznam jestli uz prijali tu objednavku protoze z uctu se me prachy neodecetly ani po dvou dnech, coz me prijde naky divny, nevite jak to je??
490596
Zdar, nedavno me tady kdosi doporucil stranku GAME.CO.UK na objednani PS3 her a tak sem to tam objednaval ale zajimalo by me jak poznam jestli uz prijali tu objednavku protoze z uctu se me prachy neodecetly ani po dvou dnech, coz me prijde naky divny, nevite jak to je??
0 0
reagovat
dyt sem rikal uz davno, ze nova jede pres blucka. me tu nikdo neposloucha :(
490595
dyt sem rikal uz davno, ze nova jede pres blucka. me tu nikdo neposloucha :(
0 0
reagovat
Je pravda, že v křižíkovejch pavilonech byla ukázka první pomoci motorkářům, takže asi co nejvíce ledu, plastových krabiček a černej pytel na zbytky;)
490568
Je pravda, že v křižíkovejch pavilonech byla ukázka první pomoci motorkářům, takže asi co nejvíce ledu, plastových krabiček a černej pytel na zbytky*;)*
0 0
reagovat
Nova dneska nejaky zabery ve zpravach mela... v souvislosti s vyssi umrtnosti motorkaru na ceskych silnicich.
490566
Nova dneska nejaky zabery ve zpravach mela... v souvislosti s vyssi umrtnosti motorkaru na ceskych silnicich.
0 0
reagovat

deiwi

:D není zač.

imf: oni prej byli externí, ale točili jak pro čétéčko, tak asi i pro jiný. Jinak jednou v Dobrým ránu snad, dělali obhlídku vybavení a čétečko normálně taky jede na blu-rayka.
Radši sem se, ale neptal komu všemu to poskytnou, bůhví co by mi řekli:D
490564
*:D* není zač. imf: oni prej byli externí, ale točili jak pro čétéčko, tak asi i pro jiný. Jinak jednou v Dobrým ránu snad, dělali obhlídku vybavení a čétečko normálně taky jede na blu-rayka. Radši sem se, ale neptal komu všemu to poskytnou, bůhví co by mi řekli*:D*
deiwi
0 0
reagovat

Fluke

Díky za odpověď na moji asi půl roku starou otázku :+
490542
Díky za odpověď na moji asi půl roku starou otázku *:+*
Fluke
0 0
reagovat
Aha, tak koukam, ze to asi byla Nova... maj komplet blu-ray workflow... 1080i, Fluku. ;)
490511
Aha, tak koukam, ze to asi byla Nova... maj komplet blu-ray workflow... 1080i, Fluku. ;)
0 0
reagovat
To musela bejt nejaka hodne alternativni televize. ;)
490510
To musela bejt nejaka hodne alternativni televize. ;)
0 0
reagovat
No tak dneska jsem se v práci dobře pobavil, tv štáb si u nás v kanclu zařídil provizorní sklad, tak večer se ptám na jakej matroš natáčí a týpek mi odpověděl, že neví, že myslel, že to jede na pásky (já sem si celou dobu myslel, že na Blu-ray), druhej řekl, že to jede na něco lepšího než VHS a třetí mi ukázal krabičku 8mm Soňáků o velikosti 23GB, takže to bylo jasný:))
Kámoš se ještě uznale zeptal, kolik že toho natočí, jestli aspoň dvě hodiny, načež přišla pro mě očekávaná odpověď "45 minut":D
Na otázku kolik, že to má bitrate a rozlišení sem se dočkal odpovědi "kluci neblbněte":))
490509
No tak dneska jsem se v práci dobře pobavil, tv štáb si u nás v kanclu zařídil provizorní sklad, tak večer se ptám na jakej matroš natáčí a týpek mi odpověděl, že neví, že myslel, že to jede na pásky (já sem si celou dobu myslel, že na Blu-ray), druhej řekl, že to jede na něco lepšího než VHS a třetí mi ukázal krabičku 8mm Soňáků o velikosti 23GB, takže to bylo jasný*:))* Kámoš se ještě uznale zeptal, kolik že toho natočí, jestli aspoň dvě hodiny, načež přišla pro mě očekávaná odpověď "45 minut"*:D* Na otázku kolik, že to má bitrate a rozlišení sem se dočkal odpovědi "kluci neblbněte"*:))*
0 0
reagovat
:D
490506
:D
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se