Já jelikož bydlím v paneláku a na filmy koukám vzásadě pozdě večer/v noci, tak je pro mě jasnou volbou jediné zařízení -> sluchátka. Takže mně jsou ty zvukový formáty celekm fuk. Samozřejmě bedýnky jsou bedýnky, DTS je parádní, ale když si to člověk nemůže dát nahlas jak by chtěl, tak je to nanicVy máte starosti. .
Já jelikož bydlím v paneláku a na filmy koukám vzásadě pozdě večer/v noci, tak je pro mě jasnou volbou jediné zařízení -> sluchátka. Takže mně jsou ty zvukový formáty celekm fuk. Samozřejmě bedýnky jsou bedýnky, DTS je parádní, ale když si to člověk nemůže dát nahlas jak by chtěl, tak je to nanic
Já jelikož bydlím v paneláku a na filmy koukám vzásadě pozdě večer/v noci, tak je pro mě jasnou volbou jediné zařízení -> sluchátka. Takže mně jsou ty zvukový formáty celekm fuk. Samozřejmě bedýnky jsou bedýnky, DTS je parádní, ale když si to člověk nemůže dát nahlas jak by chtěl, tak je to nanic|
reagovat
|


