Zatim zadnej hardcore hrac s osmickovou GeForce, ale Karel docasne vyhrava cenu za nejvetsi relikvii. ;)
|
reagovat
|
|
reagovat
|


|
reagovat
|
. Mam ale i stolni, uz ani nevim jak stary stroj (Intel Pentium 4 CPU 3,40GHz, 2,0GB RAM, NVIDIA GeForce 6600 GT)|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|


|
reagovat
|
, 7600GS extreme, 2GB DDR2/800, XP Home SP2
.|
reagovat
|
|
reagovat
|
.|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
nebo to byla nějaká sofistikovaná narážka na PS3?
...a stejně, než se tak stane, tak bude už 9800 nebo 10800
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|