Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 16681 - 16700 Napsat příspěvek

rcorp

To jo, ale jak rikas, jako konzole a prehravac dohromady, pro me jasna volba, je to nadupana masinka :D
488995
To jo, ale jak rikas, jako konzole a prehravac dohromady, pro me jasna volba, je to nadupana masinka *:D*
rcorp
0 0
reagovat
terminator007: PS3 bylo většinu času drahá jak čert a i teď je nejdražší, z toho článku to vyznívá, že byla levná oproti konkurenčním konzolím, což není pravda; PS3 je levnější než byla nebo levnější než stolní přehrávače, bez kontextu je ta věta silně zavádějící. :)
488945
terminator007: PS3 bylo většinu času drahá jak čert a i teď je nejdražší, z toho článku to vyznívá, že byla levná oproti konkurenčním konzolím, což není pravda; PS3 je levnější než byla nebo levnější než stolní přehrávače, bez kontextu je ta věta silně zavádějící. :)
0 0
reagovat

rcorp

Pekne vytazky z clanku! Ale s PS3 maji pravdu, cena sla docela rychle dolu a to mou koupi take docela brzy ovlivnilo ;)
488944
Pekne vytazky z clanku! Ale s PS3 maji pravdu, cena sla docela rychle dolu a to mou koupi take docela brzy ovlivnilo *;)*
rcorp
0 0
reagovat
Neni to jedno. A chapes to spatne... filmy ve 24 fps (nikoliv 24p... to pletes dohromady zaznam videa a jeho prehravani) jsou na tech discich odjakziva... prehravace to taky umi (1080p/24)... jde o zobrazovaci jednotky, ktere tu normu umi (zejmena projektory, ale uz i nektere TV). Nicmene NTSC//PAL jsou porad stejne dulezite... 50(25) zrychluje, 60(23.96) trha... stejne jako v SD.
488924
Neni to jedno. A chapes to spatne... filmy ve 24 fps (nikoliv 24p... to pletes dohromady zaznam videa a jeho prehravani) jsou na tech discich odjakziva... prehravace to taky umi (1080p/24)... jde o zobrazovaci jednotky, ktere tu normu umi (zejmena projektory, ale uz i nektere TV). Nicmene NTSC//PAL jsou porad stejne dulezite... 50(25) zrychluje, 60(23.96) trha... stejne jako v SD.
0 0
reagovat
imf: No jo, dostal jsi mě... Vzhledem k tomu, že morma HD (nevim jestli i HDReady, nebo jenom FullHD má v základu 50/60 Hz) je to fuk, nemyslíš ;)? Ale vím, jak to myslíš...
A ono to ani není tak už kvůli tomu, aby tu byla nějaká jiná televizní norma (na to jsou přece ty regiony ne ? ;), ale k tomu aby zobrazovadlo blikalo dle sítě nízkého napětí...
A jak už jsi řekl, příchod 24p stejně všechno změní...:)
488922
imf: No jo, dostal jsi mě... Vzhledem k tomu, že morma HD (nevim jestli i HDReady, nebo jenom FullHD má v základu 50/60 Hz) je to fuk, nemyslíš ;)? Ale vím, jak to myslíš... A ono to ani není tak už kvůli tomu, aby tu byla nějaká jiná televizní norma (na to jsou přece ty regiony ne ? ;), ale k tomu aby zobrazovadlo blikalo dle sítě nízkého napětí... A jak už jsi řekl, příchod 24p stejně všechno změní...:)
0 0
reagovat

Karlos

Jenom takovy doplnek. Ani v HD rozdil mezi NTSC a PAL nezmizel... je to porad 50/60... mnohem dulezitejsi je, zda prehravac a zobrazovaci jednotka zvlada cistych "24 fps", ale NTSC a PAL kvuli synchronizaci s elektrickou siti funguji porad stejne.
488921
Jenom takovy doplnek. Ani v HD rozdil mezi NTSC a PAL nezmizel... je to porad 50/60... mnohem dulezitejsi je, zda prehravac a zobrazovaci jednotka zvlada cistych "24 fps", ale NTSC a PAL kvuli synchronizaci s elektrickou siti funguji porad stejne.
Karlos
0 0
reagovat
mě spíš překvapuje jak furt zapomínaj na Panasonic:)
488913
mě spíš překvapuje jak furt zapomínaj na Panasonic:)
0 0
reagovat

lubo

Ono je to tam pak vysvětlený, což ale nic nemění na mimóznosti toho přirovnání. :)
488912
Ono je to tam pak vysvětlený, což ale nic nemění na mimóznosti toho přirovnání. :)
lubo
0 0
reagovat
Bože, s touto investigatívnou žurnalistikou naruby (pravdy v článku sa miesto redaktora dopátrava čitateľ) to už vážne trochu preháňajú ;)
488911
Bože, s touto investigatívnou žurnalistikou naruby (pravdy v článku sa miesto redaktora dopátrava čitateľ) to už vážne trochu preháňajú *;)*
0 0
reagovat

lubo

Jj, máš za jedna z metaforologie (nebo metonimiologie, tyhle dvě věci se mi vždycky pletly). :))
488909
Jj, máš za jedna z metaforologie (nebo metonimiologie, tyhle dvě věci se mi vždycky pletly). *:))*
lubo
0 0
reagovat

rcorp

Aha... a Bugs Bunny a Playboy...? To majú byť akože zástupné elementy za Warnerov a HD porno ?
488908
Aha... a Bugs Bunny a Playboy...? To majú byť akože zástupné elementy za Warnerov a HD porno ?
rcorp
0 0
reagovat
:D to je hláška roku
488907
*:D* to je hláška roku
0 0
reagovat

lubo

Mário=Nintendo, Nintendo nestíhá uspokojovat poptávku po Wii=>lidé místo toho kupují PS3.
488905
Mário=Nintendo, Nintendo nestíhá uspokojovat poptávku po Wii=>lidé místo toho kupují PS3.
lubo
0 0
reagovat

rcorp

:o
To s tým Mariom je drsné... odkiaľ preboha vyhrabali takú volovinu :-
488902
*:o* To s tým Mariom je drsné... odkiaľ preboha vyhrabali takú volovinu *:-*
rcorp
0 0
reagovat
A ještě:
"Své [pro větší rozšíření PS3] udělala i poměrně nízká cena konzole."
488901
A ještě: "Své [pro větší rozšíření PS3] udělala i poměrně nízká cena konzole."
0 0
reagovat
"Přitom ještě před rokem vypadalo vše úplně jinak. HD DVD se prodávalo výrazně levněji a herním konzolím Playstation 3, které disky Blu-ray přehrávají, se příliš nedařilo. Odkud přišla změna? S nadsázkou lze říci, že ji má na svědomí instalatér Mario a králíci Playboy a Bugs Bunny." (ouch)

Jinak o stolních Blu-ray přehrávačích tam snad není ani slovo. :)
488900
"Přitom ještě před rokem vypadalo vše úplně jinak. HD DVD se prodávalo výrazně levněji a herním konzolím Playstation 3, které disky Blu-ray přehrávají, se příliš nedařilo. Odkud přišla změna? S nadsázkou lze říci, že ji má na svědomí instalatér Mario a králíci Playboy a Bugs Bunny." (ouch) Jinak o stolních Blu-ray přehrávačích tam snad není ani slovo. :)
0 0
reagovat
"Konkurenční formát, Blu-ray od firmy Sony, má tak volnou cestu k ovládnutí trhu DVD disků s vysokým rozlišením, který ročně generuje 24 miliard dolarů na tržbách."

"Mnoho spotřebitelů "jde" do Blu-ray, ačkoli ještě nevlastní HDTV - televizi schopnou zobrazovat ve vysokém rozlišení. Blu-ray totiž kupují jako součást konzole Playstation 3."
488899
"Konkurenční formát, Blu-ray od firmy Sony, má tak volnou cestu k ovládnutí trhu DVD disků s vysokým rozlišením, který ročně generuje 24 miliard dolarů na tržbách." "Mnoho spotřebitelů "jde" do Blu-ray, ačkoli ještě nevlastní HDTV - televizi schopnou zobrazovat ve vysokém rozlišení. Blu-ray totiž kupují jako součást konzole Playstation 3."
0 0
reagovat
Hmm, na to, že už mají pod sebou pctuning bych teoretizoval, že Týden může být soudný..hoď nějaký bonmot8)
488898
Hmm, na to, že už mají pod sebou pctuning bych teoretizoval, že Týden může být soudný..hoď nějaký bonmot*8)*
0 0
reagovat
V Týdnu je článek o HD ("Vysoce rozlišitelný Pyrrhos") a je...mno, Blu-ray tam píšou správně, to se jim musí nechat. :)
488897
V Týdnu je článek o HD ("Vysoce rozlišitelný Pyrrhos") a je...mno, Blu-ray tam píšou správně, to se jim musí nechat. :)
0 0
reagovat

terminator007

napadlo mě to samé...8)
488866
napadlo mě to samé...*8)*
terminator007
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se