Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 16781 - 16800 Napsat příspěvek
To bych musel mít nejdřív PS3 a BD vypalovačku :D
488248
To bych musel mít nejdřív PS3 a BD vypalovačku *:D*
0 0
reagovat
Feel free to try:D
488247
Feel free to try*:D*
0 0
reagovat
A pálený BD to zvládne ? ;)
488246
A pálený BD to zvládne ? *;)*
0 0
reagovat
neřekl jsem, že nebere pálený disky:), řekl jsem, že určité procento mnou upravených filmových záloh PS3 nehodlá přehrát8)
488245
neřekl jsem, že nebere pálený disky*:)*, řekl jsem, že určité procento mnou upravených filmových záloh PS3 nehodlá přehrát*8)*
0 0
reagovat
Hmm... takže PS3 nebere pálený disky ;( Tak to si to nekoupím :D
488244
Hmm... takže PS3 nebere pálený disky ;( Tak to si to nekoupím *:D*
0 0
reagovat
To jsi neviděl hlášky ve firmware updatovači Samsungu, potom postnu, lahůdka:D.
488243
To jsi neviděl hlášky ve firmware updatovači Samsungu, potom postnu, lahůdka*:D*.
0 0
reagovat

st39.6

Vždyť to vyráběli Japka, co bys chtěl? :D
488242
Vždyť to vyráběli Japka, co bys chtěl? *:D*
st39.6
0 0
reagovat
jo this files cannot be played jo? :D
488241
jo this files cannot be played jo? *:D*
0 0
reagovat
No já nejsem magor, tak sem všechny disky nezkoušel, ale cca z 10 kusů fungoval jen jeden. PS3 vždycky vyhodí takovou pěknou hlášku "This files cannot be played" či taj nějak;)
488240
No já nejsem magor, tak sem všechny disky nezkoušel, ale cca z 10 kusů fungoval jen jeden. PS3 vždycky vyhodí takovou pěknou hlášku "This files cannot be played" či taj nějak*;)*
0 0
reagovat
aha, to sem netusil, sorry. sam paleny dvd nevedu :/
488236
aha, to sem netusil, sorry. sam paleny dvd nevedu :/
0 0
reagovat

MeaCulpa

bude ho upscalovat pokud ho přečte:)) PS3 je na pálený pes. Takže nezkoušel sem.
488234
bude ho upscalovat pokud ho přečte*:))* PS3 je na pálený pes. Takže nezkoušel sem.
MeaCulpa
0 0
reagovat
dalsi tricetiprocentni kompresi poznas i na crtcku, na 81 lcdcku to bude odporny. upscale to nezachrani. mozna naopak
488232
dalsi tricetiprocentni kompresi poznas i na crtcku, na 81 lcdcku to bude odporny. upscale to nezachrani. mozna naopak
0 0
reagovat
Nemyslím rozdíl z pohledu někoho kdo se pravidelně dívá na blu, ale z pohledu klasického dvdčkaře. Blu disky ještě dlouho kupovat nebudu
488231
Nemyslím rozdíl z pohledu někoho kdo se pravidelně dívá na blu, ale z pohledu klasického dvdčkaře. Blu disky ještě dlouho kupovat nebudu
0 0
reagovat
upscaluje vsechny dvdcka. rozdil je nechutnej. enjoy
488230
upscaluje vsechny dvdcka. rozdil je nechutnej. enjoy
0 0
reagovat
Mám otázku ohledně upscalu. Dokáže ps3 upscalovat vypálené dvd, kterému byla z kapacitních důvodu snížená kvalita třeba na 70%? a jak moc je to poznat na 81 uhlopříčce?
488229
Mám otázku ohledně upscalu. Dokáže ps3 upscalovat vypálené dvd, kterému byla z kapacitních důvodu snížená kvalita třeba na 70%? a jak moc je to poznat na 81 uhlopříčce?
0 0
reagovat
Psema: o tom Superbadu se vlastně vědělo, bylo to v ohlášených specifikacích;):D.

Další je Across the Universe (titulky) - už vyšlo.
488228
Psema: o tom Superbadu se vlastně vědělo, bylo to v ohlášených specifikacích*;)**:D*. Další je Across the Universe (titulky) - už vyšlo.
0 0
reagovat
Ne, že bych proti tomu něco měl, samozřejmě to je záslužné a mělo by to tak být u všecho. :)
488227
Ne, že bych proti tomu něco měl, samozřejmě to je záslužné a mělo by to tak být u všecho. :)
0 0
reagovat

Rave

To jich tam musí být sakra hodně a navíc být všechny v HD. Jenom mě překvapilo, že to je zrovna u takovéhleho filmu, u LOTRa by mě 2-10 disková edice nepřekvapila. :)
488226
To jich tam musí být sakra hodně a navíc být všechny v HD. Jenom mě překvapilo, že to je zrovna u takovéhleho filmu, u LOTRa by mě 2-10 disková edice nepřekvapila. :)
Rave
0 0
reagovat

rcorp

bonusy neznáš? :D;):))
488225
bonusy neznáš? *:D**;)**:))*
rcorp
0 0
reagovat

Psema

Ta BD edice má dva disky? To je na tom ten film třikrát, ne? :))
488224
Ta BD edice má dva disky? To je na tom ten film třikrát, ne? *:))*
Psema
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se