diky :) noo mozna ze se teda prece jen zactu.. :)
ty teasery nejsou oficialni, ne? jenom fan... podival jsem se na to a pripada mi to moc pekne udelany, ale samozrejme tam chybi jakykoli zaber ze samotneho filmu. kde by ho fans vzali? nemuzu ten film odsuzovat za neco, co z neho v podstate vubec nevychazi. takze ja se tesim dal.
Strike
|
reagovat
|


ale cist to nebudu :D.. :( kdovi jakep spoilery to na me hodi...
