To se dalo snad čekat. Dnes jsou v kurzu temní hrdinové, kteří prožívají nejrůznější traumata. Idealistický hejsek v červené pláštěnce už asi nikoho nerajcuje! I přesto se na Supermana těším. Nejsem totiž vymatlanej amík!
|
reagovat
|



