no ja to zkracuju tak, ze rikam, ze kritik vi, co rika, ale recenzent jen vi, o cem mluvi, ale kdybych to mel rozvest (zkracene samozrejme), tak kritik je "vyucenej v oboru", rozebira film, kdyzto recenzent o nem jen zpravuje v radoby kriticky forme ;ú)
|
reagovat
|

PS: kdo mi sežene podepsanou fotku Gilliama,Bessona,nebo dokonce Kim Ki-duka, toho rád odměním



