Ty si péro.. uznej, že na 7/10 bys to mohl zvednout kdyby přivřel očko.. nebo si sundal brejle. :)
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
výborná stránka, co se týká hk filmů. A pořád je. Většinou, když narazim na některej hk film, kterej mi nic moc neřiká, tak dřív než na csfd jdu na hkstars, abych zjistil, jestli to má cenu. Škoda, že už tam nic nepřibejvá, ale naštěstí se objeví občas něco tady
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
ale je to nejlepší Seagalovka
|
reagovat
|
|
reagovat
|