Estéčko.. viděl si snad, že bych sem tu fotku dával já? - Neviděl.. tak běž dál squatovat do tvýho autobusu.. podpal pár sedaček, aby ti nebyla zima ;)
|
reagovat
|
|
reagovat
|
doufám, že to bude jemnej papír
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
drtím to na čtyřku a ti kreténi navalí do oktávy ještě jednu hodinu navíc (takže 5x týdně
)... Naštěstí nám učitelka řekla, že nematurujícím bude dávat lehčí písemky... 
nejsme už moc OT?
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|