De-rat-izátor je na krysy a hlodavce. Ale keď to má niekto ako povolanie, tak rovno killuje všetku háveď.
|
reagovat
|
|
reagovat
|
(google zase spal v knihovně...)|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Máte všichni taky takové sluníčko, jako tady v Praze? A SUPERMAN RETURNS dostal PG-13!|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|