no ja 24 ted koukam na ctvrtou a patou radu zaroven a ackoliv me taky zacina trochu stvat to predpokladany ukonceni, VZDYCKY si to naramne uziju, pobavim se a...cert to vem...dycky Jackovi drzim palce. A jebejte si do me jak chcete. Mam ten serial rad, stejne jako sem mel rad Power Rangers kdyz sem byl malej...stim rozdilem, ze z tohohle uz nemam kam vyrust.
vcera sem kouukal na prvnich 8 dilu Lost a mel sem z toho smiseny pocity...prvni dil sem si pripadal, jakoby si ze me nekdo delal prdel, dokonce i chvili v druhym, ale kdyz se rozjela charkterizace postav a jejich pribehu, zacal sem si to naramne uzivat....
|
reagovat
|


nene