Proto dufam, ze se Abrams nebude v MI3 moc poustet do svejch aliasackejch vylevu. :-)A vubec. Televizni tvorba je mor a na platne nema co delat. O Velikonocich jsem videl par pohadek CT, takze mi to nerozmluvite.
Proto dufam, ze se Abrams nebude v MI3 moc poustet do svejch aliasackejch vylevu. :-)
Proto dufam, ze se Abrams nebude v MI3 moc poustet do svejch aliasackejch vylevu. :-)|
reagovat
|
