azazel
Cenzuruju to jenom proto, ze to jiste par lidi obtezuje a navic to tu probihalo uz nekolikrat (at uz s M.B. nebo s M.S.)... nikam to nevede, ale jakmile se ty utoky omezi jen na dve osoby, je lepsi, kdyz si to vyridi nekde soukrome (nebo v chatu, kde to proste "odplave").
|
reagovat
|
