Azazel: Všichni, jo? Já si všiml asi jen 2-3 lidí, u kterých je mi to jedno, protože jsou mi k smíchu svým přístupem k filmům a informacím, takže asi tak.
imf: Chápu, že jsi to chtěl zamezit v začátku, ale bylo to k tématu - vyjadˇoval jsem se k otázce Forrest/Shawshank. To, že mi ty filmy přijdou přeceňované a skoro ničím nezajímavé, jsou jen dokonale zvládnutým řemeslem, kterému se člověk poddává, než aby se mu oddal, je věc, kterou jsem nastínil a duro to pozérsky setřel, protože má obavy o to, že když se mluví o filmu vážně, není to zábavné...
|
reagovat
|
