st39.6
Ne, v Dominu je Scott v jedné rovině s obsahem a příběhem, nestačí se v dnešní postmoderní době koukat na to, že je tam filtr a jaká je pozice kamery, ale proč tomu tak je - ne, Scott to uzpůsobuje hlavním hrdinům, ze scény na scénu (víc jsem o tom psal pod Kocourovu recenzi). Příběh není špatně pojatý, jde o jeho proces - podívej se na něco od Kurosawy, abys viděl, že Scott jenom zavedl dál techniku nespolehlivého naratora.
|
reagovat
|

