Asi to tak bude.Nekdy mam pocit, ze cim lepsi recenze, tim nizsi trzby a naopak
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Když to třeba porovnám se 7 miliony s Tmavomodrým světem... holt jiný kraj.|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
). Moc se těším, trailery jsou má droga! 
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|


|
reagovat
|
Ne, opravdu nemám. Btw já jsem se díval cca od 6 PM do 8 PM.. ;) A jestli to je opravdu jak říká Herald, tak bych na míste režísérky ještě navíc poděkoval Murraymu, za to že ještě prohloubil tak krásnej film :)|
reagovat
|