a ešte dnes ide na JOJ druhá časť CSI: Miami :)imf
Prečo len prvé 3 série z CSI? Ostatné su už horšie? btw ak sa nemýlim tak poslednú časť 5 série režíroval Quentin to by mohla byť pecka
a ešte dnes ide na JOJ druhá časť CSI: Miami :)
a ešte dnes ide na JOJ druhá časť CSI: Miami :)|
reagovat
|


