st39.6: no okrem toho serialu som na A+ zahliadol este jeden "Slayers", ktory je vo svete anime znamy, ale ktory ma tiez neuputal a prepol som ho. A+ ma ten problem ze serialy (iba tich par skutocnych anime, pokemony neratam), ktore tam dava su z tych "detskych" anime.(a to samozrejme neratam kopu technickych chyb a problemov, ktore to sprevadzaju).
xMort: Dragon Ball: na zaciatku som to ani ja nepozeral, ale chodilo to vzdy ked som prisiel zo skoly (pred 8 rokmi) a tak ma to chytilo, ze som musel dopozerat 3 serie ="> (viac nedavali :)). druha uz bola miestami dost chaoticka.
ad Ninja Turtles: v detstve (mal som do 10 rokov, neviem presne) som to pozeraval a priblizne po 10 castiach ma to preslo, a zacal som si robit z toho serialu srandu, lebo niektore veci nedavali logiku, vela veci sa opakovalo, boli otrepane a trapne (to ma napadalo vtedy. neviem ci ma osvietilo, alebo co?! :D)
ad hrane serialy: vacsinu co som pozeral bola z HBO. A samozrejme nikektore sit-com.
|
reagovat
|
a ešte dnes ide na JOJ druhá časť CSI: Miami :)
