Mé nejoblíbenější seriály
Naprvním místě Stargate!!! (již dévatou sérií sg-1 a stále se toho nemůžu nabažit. + teď i SG Atlantis o nic pozadu). Další které mě za poslední léta bavila nebo baví do dnes je z těch co dávali (dávají) na klasické naší tv je 24 hodin,Kobra 11. Na satelitních,kabelových a hlavně z netu je to Firefly (hodně se mi líbí, škoda že má takový neuspěch a jen 14 dílů + film), Star Trek Enterprise. A z mladí to jsou hlavně dva seriály Dobrodruzi z Vesmíru (nejlepší kreslený old japonský seriál) a starý Robin Hood seriál (kam se hrabou jakykoliv film nebo jiny seriál o Robinu Hoodovi na tento).
|
reagovat
|
a ešte dnes ide na JOJ druhá časť CSI: Miami :)
