Nam neprislusi to hodnotit... at uz ceska nebo zahranicni, je to konkurence a navzajem bychom se hodnotit nemeli. ;) IMHO je nejjednodussi chodit na Rotten a vytipovat si tam "svoje" recenzenty...
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
. Díky za to, už je mi zas hej... Chci se zeptat k traileru na Pearl Harbor který jste nám pouštěli na NOCI T. . Pokud si dobře pamatuju tak to bylo stažený z movielistu, ale dneska už je ten link death. Nevíte ještě o jiném linku?|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|