hodinovy vypadek byl zapricinen anihilaci zdroje v serverovne... hobituv utok holt nas hostingovy stroj nevydrzel... cest jeho pamatce. :)
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
L
O
L
Tak tohle je už vážně k smíchu. 4 blbečci mi vyhrožují, dokonce veřejně rozhlašují, že mě promazali a pak ze sebe dělají tvrdé chlapy, načež já přijdu, dokážu vám, že to tak není a vy jen mlčíte a mažete mé příspěvky.|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|