
no to si jenom myslíš že se s tím dá žít, už si někdy viděl "člověka"? 

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
. Přece jen by se asi vypatily víc něž 2 titulkované kopie. Hlavně ta reklama, která vypichuje dabing jako hlavní lákadlo, fuj
|
reagovat
|