No dovezu si DVD a kašlu na ně, co by se člověk o Vánocích rozčiloval.Cože, u nás nebude Weather Man??? Fakt nechápu, promítaji tady jeden propadákk za druhým a když něco vypadá nadějně tak ne
No dovezu si DVD a kašlu na ně, co by se člověk o Vánocích rozčiloval.
No dovezu si DVD a kašlu na ně, co by se člověk o Vánocích rozčiloval.|
reagovat
|

