kfk
ja vim, ze se na nem taky podepsal, ale me ty dialogy proste smrdej Goyerem, ktereho od srdce nemam rad za tretiho Bladea. Treba ty ninjove, to bych se vsadil, ze je jeho dilo. Ale nema smysl se hadat o tom, kdo za co muze, Batman byl sice vybornej, ale ne tak, jak mohl bejt..."Do me a favour and tell your friends about me"..."Who are you?!"..."I´m Batman"...trocha Burtona neuskodi. Zrovna vcera sem na nej znova koukal, po BB uz to nema takovy kouzlo. Batman je proste Bale a basta fidli
|
reagovat
|
A imfův styl minirecenzí už neni nic zarážejícího, člověk si zvykne a většinou má i pravdu kluk jeden ušatá. 
A Zombík mi bude nosit baťohy s dílama. 
