Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 139241 - 139260 Napsat příspěvek
Já se hodně těším na V for vendetta. Komiks je nářez a má skvělou pointu. Ale dost se obávám, že to nedopadne podle mých představ..
Ale slyšet v tom nadupaném traileru všechny ty hlášky namluvené je zkrátka nádhera...
440433
Já se hodně těším na V for vendetta. Komiks je nářez a má skvělou pointu. Ale dost se obávám, že to nedopadne podle mých představ.. Ale slyšet v tom nadupaném traileru všechny ty hlášky namluvené je zkrátka nádhera...
0 0
reagovat

kong klipy

klip 5. se neprahrava a klip 9. se stahne 10 Kb a nic.
440432
klip 5. se neprahrava a klip 9. se stahne 10 Kb a nic.
kong klipy
0 0
reagovat
Za sebe:

Jarhead - Podivne US recenze, ale presto me to hodne zajima, tematem i tim, jak zabodovali osvedceni tvurci

Annapolis - Trailer me navnadil, chci vedet jak si tenhle reziser poradi s prostou zapletkou a navic cicham cicham navrat k Top Gunu

M:i:III - Prvni blockbuster sezony, povinnost i kvuli nicku, slabosti pro Toma a J.J. Abramse (resp. jeho Alias)

Da Vinci Code - Necetl jsem, ale byl bych OT, kdybych se nezajimal ;)

X-Men 3 - Rekneme, ze ten teaser me navnadil, ale tusim, ze to bude zase o "spaleni se", jako spousta jinych nadejnych traileru a ve vysledku prumernych filmu

Superman Returns - Udalost roku? Mozna... Singer neSinger, je to vzkriseni legendy, ktera je mi mnohem blizsi nez treba Batman

Miami Vice - Na tohle se nefalsovane tesim, protoze si myslim, ze se to snad ani neda zkazit. Nebo v to alespon doufam, navic to otevre vrata dalsim 80s filmum. :)

To jsou filmy, ktere me zajimaji HODNE. Pak je tam par veci, co me jenom zajima (Sin City 2, Pirati 2) a zatim me nechytly nijak za srdce... je rada na vas, damy a panove... nechte nas nahlednout do vasi filmove duse. ;)
440431
Za sebe:
Jarhead - Podivne US recenze, ale presto me to hodne zajima, tematem i tim, jak zabodovali osvedceni tvurci
Annapolis - Trailer me navnadil, chci vedet jak si tenhle reziser poradi s prostou zapletkou a navic cicham cicham navrat k Top Gunu
M:i:III - Prvni blockbuster sezony, povinnost i kvuli nicku, slabosti pro Toma a J.J. Abramse (resp. jeho Alias)
Da Vinci Code - Necetl jsem, ale byl bych OT, kdybych se nezajimal ;)
X-Men 3 - Rekneme, ze ten teaser me navnadil, ale tusim, ze to bude zase o "spaleni se", jako spousta jinych nadejnych traileru a ve vysledku prumernych filmu
Superman Returns - Udalost roku? Mozna... Singer neSinger, je to vzkriseni legendy, ktera je mi mnohem blizsi nez treba Batman
Miami Vice - Na tohle se nefalsovane tesim, protoze si myslim, ze se to snad ani neda zkazit. Nebo v to alespon doufam, navic to otevre vrata dalsim 80s filmum. :)
To jsou filmy, ktere me zajimaji HODNE. Pak je tam par veci, co me jenom zajima (Sin City 2, Pirati 2) a zatim me nechytly nijak za srdce... je rada na vas, damy a panove... nechte nas nahlednout do vasi filmove duse. ;)
0 0
reagovat
Tak a ted neco uplne jineho... Kdyz uz Michael zacal dobre mineny zebricek ve svem profilu... na co se ostatni tesi v roce 2006? Idealni by bylo, kdybyste ke kazdemu filmu napsali alespon jednu vetu... berte to jako cviko na anketu o nejlepsi trailer a film roku 2005, kterou samozrejme chystame...
440430
Tak a ted neco uplne jineho... Kdyz uz Michael zacal dobre mineny zebricek ve svem profilu... na co se ostatni tesi v roce 2006? Idealni by bylo, kdybyste ke kazdemu filmu napsali alespon jednu vetu... berte to jako cviko na anketu o nejlepsi trailer a film roku 2005, kterou samozrejme chystame...
0 0
reagovat

imf

No vzdyt rikam - asi toho mate za sebou vic. :o)
440429
No vzdyt rikam - asi toho mate za sebou vic. :o)
imf
0 0
reagovat

Yaroukh

Nepeskuju ho kvuli tomu jaky ma nazory, ale kvuli tomu, jak je prezentuje...
440428
Nepeskuju ho kvuli tomu jaky ma nazory, ale kvuli tomu, jak je prezentuje...
Yaroukh
0 0
reagovat

MichaelBay

No ja nevim, co spolu mate. Doufam, ze te imf "nepeskuje" jenom na zaklade protichudnych nazoru na filmy. A asi ani nema smysl, abych vam tu delal samozvaneho soudce/kazatele/whatever ... :o) Peace!
440427
No ja nevim, co spolu mate. Doufam, ze te imf "nepeskuje" jenom na zaklade protichudnych nazoru na filmy. A asi ani nema smysl, abych vam tu delal samozvaneho soudce/kazatele/whatever ... :o) Peace!
MichaelBay
0 0
reagovat

Yaroukh

Take a look around... Uznavam, ze je trochu neprofesionalni z me pozice se takhle do nekoho navazet, ale v jeho pripade mi zkratka vetsinou nervy nevydrzi... Navic on za chvili prijde a bude se ptat proc, za co a jak... a na to uz nebudu mit slusnou odpoved, takze se radsi odmlcim. ;)
440426
Take a look around... Uznavam, ze je trochu neprofesionalni z me pozice se takhle do nekoho navazet, ale v jeho pripade mi zkratka vetsinou nervy nevydrzi... Navic on za chvili prijde a bude se ptat proc, za co a jak... a na to uz nebudu mit slusnou odpoved, takze se radsi odmlcim. ;)
Yaroukh
0 0
reagovat

yaroukh

hihi, taky sem si uz davno vsiml, ze si do oka zrovna nepadli :D
440425
hihi, taky sem si uz davno vsiml, ze si do oka zrovna nepadli :D
yaroukh
0 0
reagovat
slyšel jsem , že v asii(konkrétně v koreji) se tržby počítají na prodané lístky.je to opravdu tak ?
link
440424
slyšel jsem , že v asii(konkrétně v koreji) se tržby počítají na prodané lístky.je to opravdu tak ? http://www.twitchfilm.net/archives/004396.html
0 0
reagovat

Yaroukh

No jo no. Tady to vidíš. Někdo už takovej prostě je no... Já to nekomentuju.
440423
No jo no. Tady to vidíš. Někdo už takovej prostě je no... Já to nekomentuju.
Yaroukh
0 0
reagovat

imf

Zaregistroval jsem, ze ma MB na par filmu neobvykle nezory; ale vy toho spolu mate pravdepodobne odkonverzovano mnohem vic, jestli te dobre chapu? :D
440422
Zaregistroval jsem, ze ma MB na par filmu neobvykle nezory; ale vy toho spolu mate pravdepodobne odkonverzovano mnohem vic, jestli te dobre chapu? *:D*
imf
0 0
reagovat

Yaroukh

Klidne si to mysli, protoze ja klidne priznam, ze v souvislosti s Michaelem uz mi jaksi dochazi humor...
440421
Klidne si to mysli, protoze ja klidne priznam, ze v souvislosti s Michaelem uz mi jaksi dochazi humor...
Yaroukh
0 0
reagovat

imf

Aha, sice jsem to nerekl nahlas, ale stejne prijmi mou omluvu za to, ze jsem si na chvili myslel, ze "ten imf je pekne kysela pr..." ;)
440420
Aha, sice jsem to nerekl nahlas, ale stejne prijmi mou omluvu za to, ze jsem si na chvili myslel, ze "ten imf je pekne kysela pr..." *;)*
imf
0 0
reagovat

Yaroukh

U nej to ani jinak nejde. :)
440419
U nej to ani jinak nejde. :)
Yaroukh
0 0
reagovat

imf

Ta reakce na MB je zertovna, ze ano?
440418
Ta reakce na MB je zertovna, ze ano?
imf
0 0
reagovat

M.B.

Prosimte tyhle neobratne pokusy o seznameni nas se svym nazorem na teaser k Da Vinci Code smeruj do komentare pod prislusnou ukazku, stejne jako tvoje vize... i kdyz bez tech by asi kazdymu bylo lip. Dik.
440417
Prosimte tyhle neobratne pokusy o seznameni nas se svym nazorem na teaser k Da Vinci Code smeruj do komentare pod prislusnou ukazku, stejne jako tvoje vize... i kdyz bez tech by asi kazdymu bylo lip. Dik.
M.B.
0 0
reagovat
A ještě prosím!!! Jde někomu zvuk když pustí HD QuickTime trailer v NERO SHOWTIME??? Mě jede obraz v poho, ale zvuk nikde. Díky moc za radu
440416
A ještě prosím!!! Jde někomu zvuk když pustí HD QuickTime trailer v NERO SHOWTIME??? Mě jede obraz v poho, ale zvuk nikde. Díky moc za radu
0 0
reagovat

Pro všechny

Tak to je dobře. Jsem zvědav kolik mu dáte. Protože tam není ani 1 setina vteřiny z filmu! A vím, že to vy moc rádi nemáte. Takže počítám že to dostane od vás tak 1 hvězdičku tak jako třeba THE DA VINCI CODE. Ale Da Vinci Code by si zasloužil tak 5 hvězdiček, protože skvělá doprvodná hudba, vynikající až úžasný voice over a přechod z toho detailu (to jak vypadá jak nějaké skály) na celek obrazu kde je Mona Lisa je precizní! Takže za 5*. ;)
440415
Tak to je dobře. Jsem zvědav kolik mu dáte. Protože tam není ani 1 setina vteřiny z filmu! A vím, že to vy moc rádi nemáte. Takže počítám že to dostane od vás tak 1 hvězdičku tak jako třeba THE DA VINCI CODE. Ale Da Vinci Code by si zasloužil tak 5 hvězdiček, protože skvělá doprvodná hudba, vynikající až úžasný voice over a přechod z toho detailu (to jak vypadá jak nějaké skály) na celek obrazu kde je Mona Lisa je precizní! Takže za 5*. *;)*
Pro všechny
0 0
reagovat

Dreamgirls

Vime o nem. Kocour uz ho dostal na sva bedra, kdyz ho budes dostatecne buzerovat, treba si pospisi :-))
440414
Vime o nem. Kocour uz ho dostal na sva bedra, kdyz ho budes dostatecne buzerovat, treba si pospisi :-))
Dreamgirls
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se