Já se hodně těším na V for vendetta. Komiks je nářez a má skvělou pointu. Ale dost se obávám, že to nedopadne podle mých představ..
Ale slyšet v tom nadupaném traileru všechny ty hlášky namluvené je zkrátka nádhera...
|
reagovat
|

