affleck, ong-bag
No, Flákače a Jaye a mlčenlivýho Boba sem viděl...a na Ong-Baka nekydam, jen me to proste zklamalo. Podle me se Tony Jaa po tomhle jednoduse ztrati. Sice je ten manik dobre gumovej, ale...proste ale...
|
reagovat
|

