2mlha
bohužel. řikám - Affleckovinám se vyhybám, krom Changing lines, páč mam rád Jacksona. Ale už sem o tom slyšel, ostatně pod vedením Smithe hrajou lidi většinou dobře :-)
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|