jackieboy
já zase někdy:))))) nechápu chlapi!!:))))))) No co,lidi už to bude ale ještě zvuk doufám,že ten půjde,nebo se ten se taky extra musí zvlášť? Já se přiznám já jsem tady nato (magor)LOOOOL) :))))))
jackieboy :))))
|
reagovat
|

