Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 141641 - 141660 Napsat příspěvek

kOCOUR

Nice :) Skoda ze uz jsem si je koupil, jinak bych se s chuti vrhnul do souteze ;)
438083
Nice :) Skoda ze uz jsem si je koupil, jinak bych se s chuti vrhnul do souteze ;)
kOCOUR
0 0
reagovat

kOCOUR

Stejně nevyhraju, tak to nechám na ostatních.
438082
Stejně nevyhraju, tak to nechám na ostatních.
kOCOUR
0 0
reagovat

Tak mládeži,

abyste měli větší motivaci soutěžit příští čtvrtletí v našem kvízu, hezky si prohlédněte">link hlavní cenu, která čeká na vítěze. A ne, není to vtip.
438081
abyste měli větší motivaci soutěžit příští čtvrtletí v našem kvízu, hezky si prohlédněte hlavní cenu, která čeká na vítěze. A ne, není to vtip.
Tak mládeži,
0 0
reagovat
Dobrou noc.
438080
Dobrou noc.
0 0
reagovat

QUICKTIME

Quicktime
jsem si to stáhla a ještě mě to žádá o registraci ale kdyŽ dám jako by heslo bum nepustí mě to dál Omg _o)
438079
Quicktime jsem si to stáhla a ještě mě to žádá o registraci ale kdyŽ dám jako by heslo bum nepustí mě to dál Omg _o)
QUICKTIME
0 0
reagovat

imf

jů takový seřvák nám všem(ps GAY CHAT?)A kde tam jsou ty smajly jak je o nich psáno?:o)
438078
jů takový seřvák nám všem(ps GAY CHAT?)A kde tam jsou ty smajly jak je o nich psáno?:o)
imf
0 0
reagovat
Hele trubky... ten chat tu neni uplne na okrasu. Nerad bych priste zase prisel a brodil se stovkou (87 presneji receno) prispevku. Tenhle "gay chat" (at si to vygoogluje ten, co nevi vo co go ;) sice navysuje navstevnost, ale taky nam svini databazi. Budte ohleduplni. ;)))
438077
Hele trubky... ten chat tu neni uplne na okrasu. Nerad bych priste zase prisel a brodil se stovkou (87 presneji receno) prispevku. Tenhle "gay chat" (at si to vygoogluje ten, co nevi vo co go ;) sice navysuje navstevnost, ale taky nam svini databazi. Budte ohleduplni. ;)))
0 0
reagovat

Good night

good night
438076
good night
Good night
0 0
reagovat
May the force be with you :D
438075
May the force be with you :D
0 0
reagovat
omfg...the truth is out there :)
438074
omfg...the truth is out there :)
0 0
reagovat

vincent

JDE O TO,že mi nevěří,že mi je 23,a tak si ze mě jednoduše utahují......
asi tak nějak na rovinu....A nevěří že mi nešly spustit trailery
438073
JDE O TO,že mi nevěří,že mi je 23,a tak si ze mě jednoduše utahují...... asi tak nějak na rovinu....A nevěří že mi nešly spustit trailery
vincent
0 0
reagovat
Ale tady vůbec, milá Buffysangel, nejde vůbec o to jestli máš ráda tajemno nebo ne. Ale to je jedno, já se budu jen tiše usmívat v povzdálí :)
438072
Ale tady vůbec, milá Buffysangel, nejde vůbec o to jestli máš ráda tajemno nebo ne. Ale to je jedno, já se budu jen tiše usmívat v povzdálí :)
0 0
reagovat

vincent

no jsou lidi co mají rádi tajemno!
Bohužel nejsem sama..
Ale tady to asi na trailer Zone není nikdo z Vás...Jak na to tak koukám.....
438071
no jsou lidi co mají rádi tajemno! Bohužel nejsem sama.. Ale tady to asi na trailer Zone není nikdo z Vás...Jak na to tak koukám.....
vincent
0 0
reagovat

jackieboy

no si hrozně vtipný a nebo to jenom děláš?
A nehrál snad???
438070
no si hrozně vtipný a nebo to jenom děláš? A nehrál snad???
jackieboy
0 0
reagovat

jedlicka ad

ale v limonadovym joe byl nejlepsi...kdyz uz sme u tohohle jedlicky :¨)
438069
ale v limonadovym joe byl nejlepsi...kdyz uz sme u tohohle jedlicky :¨)
jedlicka ad
0 0
reagovat

jedlicka

no jasne, hral s detma, to vis ze jo...pamatuj si ho dobre, prvni rozumnej clovek te k nemu posle :)
438068
no jasne, hral s detma, to vis ze jo...pamatuj si ho dobre, prvni rozumnej clovek te k nemu posle :)
jedlicka
0 0
reagovat
ROFLMAO, tady s váma buď někdo šíleně vyjebává nebo mi je tady někoho líto. Ať tak či onak, v obou případech se tady válim po zemi z těch všech příspěvků. Celkem mě dostal ten výkřik do tmy, že má někdo rád spíš tajemno! Heehehehehe LAFF hehehehhehe!
438067
ROFLMAO, tady s váma buď někdo šíleně vyjebává nebo mi je tady někoho líto. Ať tak či onak, v obou případech se tady válim po zemi z těch všech příspěvků. Celkem mě dostal ten výkřik do tmy, že má někdo rád spíš tajemno! Heehehehehe LAFF hehehehhehe!
0 0
reagovat
ja narazel ma Jedlickuv ustav ;) no offense
438066
ja narazel ma Jedlickuv ustav ;) no offense
0 0
reagovat

jackieboy

Jenom můj strašidený překlep!!!
To už si nepamatuji ale živě vidím ty jeho výtlemy hrál většinou s dětmi hodně ve filmech...
438065
Jenom můj strašidený překlep!!! To už si nepamatuji ale živě vidím ty jeho výtlemy hrál většinou s dětmi hodně ve filmech...
jackieboy
0 0
reagovat

2all

TA HOLKA JE FAKT DIVNA! ja ji vubec nechapu. A nechapu, jak mohla tak ZKOMOLIT moji prezdivku!!!! a docela by me zajimalo, ktery filmy od pana Jedlicky znas....
438064
TA HOLKA JE FAKT DIVNA! ja ji vubec nechapu. A nechapu, jak mohla tak ZKOMOLIT moji prezdivku!!!! a docela by me zajimalo, ktery filmy od pana Jedlicky znas....
2all
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se