LOCO
Loco: netvrdil bych, doma se muzes divat v klidu sam a nesedi vedle tebe tlustoch, ktery se cpe popcornem a lije do sebe hektolitry koly..a zezadu ti nikdo nekope do sedacky..samozrejme mas v kine 100x lepsi kvalitu a na vetsim formatu, ale domaci posezeni neni taky k zahozeni
|
reagovat
|
.
