Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 54881 - 54900 Napsat příspěvek

HIMYM - spoilery

Tak už jsem konečně dohnal sledovací manko:) No čtvrtá série se zatím rozjiždí pomaleji. Kdo ví, čím to... Docela mě naštval ten díl s hamburgerama. Jednak ho považuji za nejslabší díl ze všech sérií (když teda nepočítám ten líbánskovský prequel). A taky mi vůbec nesedí v návaznosti na závěr předchozího dílu:) NO doufám, že se to zlepší a já se opět začnu válet smíchy po zemi:D
508496
Tak už jsem konečně dohnal sledovací manko:) No čtvrtá série se zatím rozjiždí pomaleji. Kdo ví, čím to... Docela mě naštval ten díl s hamburgerama. Jednak ho považuji za nejslabší díl ze všech sérií (když teda nepočítám ten líbánskovský prequel). A taky mi vůbec nesedí v návaznosti na závěr předchozího dílu:) NO doufám, že se to zlepší a já se opět začnu válet smíchy po zemi*:D*
HIMYM - spoilery
0 0
reagovat
JJ, je to trosku pomalejsi, ale zatim jsem neusinal ;)
508495
JJ, je to trosku pomalejsi, ale zatim jsem neusinal *;)*
0 0
reagovat
ja prubezne pousinavam u kazdeho dilu fringe, s vyjimkou 1x04 ten se snazil neco rozjet, je chyba, ze v tom zatim nepokracujou...
508494
ja prubezne pousinavam u kazdeho dilu fringe, s vyjimkou 1x04 ten se snazil neco rozjet, je chyba, ze v tom zatim nepokracujou...
0 0
reagovat
hmm tak i nejaka kritika na sga, to neni mozne. to by se melo nekam napsat, pro zaznamenani pristim generacim:D
508455
hmm tak i nejaka kritika na sga, to neni mozne. to by se melo nekam napsat, pro zaznamenani pristim generacim*:D*
0 0
reagovat

SGA 4x11 spoilery

No opožděně přicházm s hodnocením jedenáctého dílu. No jsem z toho trochu na rozpacích. Musím přiznat, že po bombastické desítce jsem čekal stejný nářez. Ale něco tomu chybělo. Ta vesmírna minibitva byla pohledná, ALE musím řijit i s KRITIKOU!!!! Přijde mi docela divné, že tak skvěle vyspělá rasa, která podnikla precizní útok na Atlantis, takhle snadno prohrála s takovou herkou lodí:o No nicméně musím přiznat, že je to snad poprvé, kdy nefandím lide, ale Asgardům. Jsou to sympaťáci?)

Jinak nvím nevím, ale mám obavy, že tvůrci mají menší problém s dalšími díly. Do konce zbývá devt dílů a je až příliš mnoho věcí na vyřešení: Michael, Wraitové, Asgardi. NO obávám se, aby to nedopadlo jak u závěru desítky SG-1:o
508453
No opožděně přicházm s hodnocením jedenáctého dílu. No jsem z toho trochu na rozpacích. Musím přiznat, že po bombastické desítce jsem čekal stejný nářez. Ale něco tomu chybělo. Ta vesmírna minibitva byla pohledná, ALE musím řijit i s KRITIKOU!!!! Přijde mi docela divné, že tak skvěle vyspělá rasa, která podnikla precizní útok na Atlantis, takhle snadno prohrála s takovou herkou lodí*:o* No nicméně musím přiznat, že je to snad poprvé, kdy nefandím lide, ale Asgardům. Jsou to sympaťáci*?)* Jinak nvím nevím, ale mám obavy, že tvůrci mají menší problém s dalšími díly. Do konce zbývá devt dílů a je až příliš mnoho věcí na vyřešení: Michael, Wraitové, Asgardi. NO obávám se, aby to nedopadlo jak u závěru desítky SG-1*:o*
SGA 4x11 spoilery
0 0
reagovat
bender: no a pak budes nakonec mile prekvapenej:D
508451
bender: no a pak budes nakonec mile prekvapenej*:D*
0 0
reagovat
a to jsem se na paty dil tolik tesil. ale jak to tady ctu moje nadseni pomalinku klese k bodu mrazu
508444
a to jsem se na paty dil tolik tesil. ale jak to tady ctu moje nadseni pomalinku klese k bodu mrazu
0 0
reagovat
Já jsem u posledního Fringe usnul :) Testoval jsem novou pohovku a v bytě bylo krásně teplo a chrrrrrrrr :D
508433
Já jsem u posledního Fringe usnul :) Testoval jsem novou pohovku a v bytě bylo krásně teplo a chrrrrrrrr *:D*
0 0
reagovat
Sakra, možná bych si měl ten 4. díl znovu pustit. Když jsem na něj koukal, tak můj nedostatek spánku dosahoval kritické meze a tudíš si toho z něj moc nepamatuju. :D
508431
Sakra, možná bych si měl ten 4. díl znovu pustit. Když jsem na něj koukal, tak můj nedostatek spánku dosahoval kritické meze a tudíš si toho z něj moc nepamatuju. *:D*
0 0
reagovat
ve vytahu chvili byl ;) .... kazdopadne to byla nuda k po_rani :(:-
508430
ve vytahu chvili byl ;) .... kazdopadne to byla nuda k po_rani *:(**:-*
0 0
reagovat
celej ten pripad mi prisel dost nezazivnej a ten plesoun minule mi prisel teda na mile zajimavejsi.
508429
celej ten pripad mi prisel dost nezazivnej a ten plesoun minule mi prisel teda na mile zajimavejsi.
0 0
reagovat
Peteers: Normálka, ale to proč se jí zjevuje tamten bylo úplně mega předvídatelný.
509001
Peteers: Normálka, ale to proč se jí zjevuje tamten bylo úplně mega předvídatelný.
0 0
reagovat
Tak patej dil Fringe byla teda ukrutna nuda. Po celkem slusny ctyrce jsem doufal ze to pujde hore a pak tohle:-.
508999
Tak patej dil Fringe byla teda ukrutna nuda. Po celkem slusny ctyrce jsem doufal ze to pujde hore a pak tohle*:-*.
0 0
reagovat
stranger: Tiež som sa na to rád díval. Markíza to dávala asi všetko. Jeden z mojich top sitcomov.
508973
stranger: Tiež som sa na to rád díval. Markíza to dávala asi všetko. Jeden z mojich top sitcomov.
0 0
reagovat
"A motherfucking roly-poly chubby-cheeked shit-machine." Debra Morgan :D
508971
"A motherfucking roly-poly chubby-cheeked shit-machine." Debra Morgan *:D*
0 0
reagovat


Yes mám za sebou poslední díl That 70s show. Po těch osmi sezónách mi budou Eric, Dona,Jackie,Hyde,Kelso a Fez chybět proč tu sakra neni brečící smailík:D
508967
Yes mám za sebou poslední díl That 70s show. Po těch osmi sezónách mi budou Eric, Dona,Jackie,Hyde,Kelso a Fez chybět proč tu sakra neni brečící smailík*:D*
0 0
reagovat
to věřím.....poslední dvě série jsme takhle vyseděli důlky do sedaček. a jedenáctkrát zaznělo...."ještě jeden?" no...maratónci nejsme, pauza na spánek tam byla :D
508959
to věřím.....poslední dvě série jsme takhle vyseděli důlky do sedaček. a jedenáctkrát zaznělo...."ještě jeden?" no...maratónci nejsme, pauza na spánek tam byla *:D*
0 0
reagovat

2 Bo X Be

Najednou je to lepší. Účastníci naší akce mi jistě dají za pravdu, že dovršit seriál v sedm ráno je velmi uspokojivý zážitek...:D
508958
Najednou je to lepší. Účastníci naší akce mi jistě dají za pravdu, že dovršit seriál v sedm ráno je velmi uspokojivý zážitek...*:D*
2 Bo X Be
0 0
reagovat
Dexter mě teď nějak moc nebral, ale poslední díl byl vážně super. Jen tak dál..
508957
Dexter mě teď nějak moc nebral, ale poslední díl byl vážně super. Jen tak dál..
0 0
reagovat
Dexter bude až na jeden zátah, vydržíme takto čtyři, je to domluvené, pěkně pizza, uzené kosti, kofola, pivo, víno a dvanáct dílu na jeden zátah, nebo rovnoměrně rozložené do víkendu....8)
508956
Dexter bude až na jeden zátah, vydržíme takto čtyři, je to domluvené, pěkně pizza, uzené kosti, kofola, pivo, víno a dvanáct dílu na jeden zátah, nebo rovnoměrně rozložené do víkendu....*8)*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se