Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 54841 - 54860 Napsat příspěvek
Luc44: v poho, stane se;)
505999
Luc44: v poho, stane se*;)*
0 0
reagovat

repost, sorry šohaj

SPOILER K HEROES JAKO VRATA, BACHA!!!

Jediná dobrá/zajímavá/netrapná věc, kterou Hiro udělal, je, že killnul Anda. Sice se ho bude určitě snažit nějak zachránit, ale aspoň pro tenhle díl to bylo fajn...

Jinak gossipka ala My Fair Lady mňo tak bylo mi jasný, že to je odkaz naňákej muzikál, ale ty nejsou mým šálkem čaje. Maximálně bych poznal Mary Poppins a kdyby někdo zpíval v dešti :D obojí jsem kdysi viděl na ORF
Trošku se mi zdá, že gossipka vyměkkla, bylo to, až na Chucka, takový ve výsledku hodně korektní.
:+ za výstřihy, ty byly :+ A Lilli je jednoznačně v kategorii MCBŠ :D
505996
SPOILER K HEROES JAKO VRATA, BACHA!!! Jediná dobrá/zajímavá/netrapná věc, kterou Hiro udělal, je, že killnul Anda. Sice se ho bude určitě snažit nějak zachránit, ale aspoň pro tenhle díl to bylo fajn... Jinak gossipka ala My Fair Lady mňo tak bylo mi jasný, že to je odkaz naňákej muzikál, ale ty nejsou mým šálkem čaje. Maximálně bych poznal Mary Poppins a kdyby někdo zpíval v dešti *:D* obojí jsem kdysi viděl na ORF Trošku se mi zdá, že gossipka vyměkkla, bylo to, až na Chucka, takový ve výsledku hodně korektní. *:+* za výstřihy, ty byly *:+* A Lilli je jednoznačně v kategorii MCBŠ *:D*
repost, sorry šohaj
0 0
reagovat
Luc44: a tak mohl jsi před to napsat slůvko spoiler;) Teď už nedudu tolik překvapený:)
505998
Luc44: a tak mohl jsi před to napsat slůvko spoiler*;)* Teď už nedudu tolik překvapený:)
0 0
reagovat
No mna Heroes vylozene nasrali. Kazdy sa tam sprava jak uplny moron a kazdych 5 min si hovorim ci si nerobia scenaristi srandu. Maximalne trapnou Claire pocnuc a Hirom(ktory bol doteraz celkom v pohode) konciac.:-:-:-
505988
No mna Heroes vylozene nasrali. Kazdy sa tam sprava jak uplny moron a kazdych 5 min si hovorim ci si nerobia scenaristi srandu. Maximalne trapnou Claire pocnuc a Hirom(ktory bol doteraz celkom v pohode) konciac.*:-**:-**:-*
0 0
reagovat
ja jsem gossipku jeste nevidel. neni na ni jaksi cas. a myslim si ze heroes bude dost casu na koukani ve zkouskovem :D8);)
505986
ja jsem gossipku jeste nevidel. neni na ni jaksi cas. a myslim si ze heroes bude dost casu na koukani ve zkouskovem *:D**8)**;)*
0 0
reagovat
A málem bych zapomněl. Mezi highlighty dneška (včerejška) patří ještě úvod Gossipky ala My Fair Lady. Dobrovolně se přiznejte, kdo se vůbec nechytal :D
505985
A málem bych zapomněl. Mezi highlighty dneška (včerejška) patří ještě úvod Gossipky ala My Fair Lady. Dobrovolně se přiznejte, kdo se vůbec nechytal *:D*
0 0
reagovat
Dneska už jsem si to pouštěl pošestý a pořád je to :D :D :D
505984
Dneska už jsem si to pouštěl pošestý a pořád je to *:D* *:D* *:D*
0 0
reagovat
Tá scéna je fakt super. Prekonáva to aj Arnoldov výcvik úsmevu v T2. :D:+
505977
Tá scéna je fakt super. Prekonáva to aj Arnoldov výcvik úsmevu v T2. *:D**:+*
0 0
reagovat
:D

Kedysi koloval taký vtip, že prečo je dobrá poloha "odzadu":
"Aby pri tom obaja mohli sledovať Akty X."
Samozrejme sa dá dosadiť ľubovoľný aktuálny seriál.
505975
*:D* Kedysi koloval taký vtip, že prečo je dobrá poloha "odzadu": "Aby pri tom obaja mohli sledovať Akty X." Samozrejme sa dá dosadiť ľubovoľný aktuálny seriál.
0 0
reagovat

duro

Jestli jsi při tom nestihnul odkoukat aspoň dvacetiminutovej sitcom, tak to tu nikoho nezajímá :)):D
505976
Jestli jsi při tom nestihnul odkoukat aspoň dvacetiminutovej sitcom, tak to tu nikoho nezajímá *:))**:D*
duro
0 0
reagovat

Not kill the Batman

Ta scéna je už teď nesmrtelná :D [link]
505974
Ta scéna je už teď nesmrtelná *:D* [link="http://www.youtube.com/watch?v=B-eUNlhV52s"][link][/link]
Not kill the Batman
0 0
reagovat
Ja som si dnes zašukal.

8)
505973
Ja som si dnes zašukal. *8)*
0 0
reagovat
Zrovna před Heroes jsem si dokoukával některé díly PB a to je neporovnatelný. Sylar jede. Jdu si ho nastavit jako wallpaper. :D
505970
Zrovna před Heroes jsem si dokoukával některé díly PB a to je neporovnatelný. Sylar jede. Jdu si ho nastavit jako wallpaper. *:D*
0 0
reagovat

ad Heroes

No myslim, že zrovna poslední díl spíš rozmotával...
505967
No myslim, že zrovna poslední díl spíš rozmotával...
ad Heroes
0 0
reagovat
...trochu zamotava? To co jsme videl v prvnich 3 dilech bylo tak zamotane v tom nejhorsim slova smyslu, ze uz jsem tak znechuceny, ze me uz dalsi dily absolutne nezajimaji, 3. dil byl proste vysmech, smal jsem se nekolikrat tem kydum co jsem videl...
505965
...trochu zamotava? To co jsme videl v prvnich 3 dilech bylo tak zamotane v tom nejhorsim slova smyslu, ze uz jsem tak znechuceny, ze me uz dalsi dily absolutne nezajimaji, 3. dil byl proste vysmech, smal jsem se nekolikrat tem kydum co jsem videl...
0 0
reagovat
heroes se uz trochu zamotava a preplnuje, ale konec me potesil:) a tbbt opet dalsi skvely dil(cameo,usmev....)jen tak dal
505963
heroes se uz trochu zamotava a preplnuje, ale konec me potesil*:)* a tbbt opet dalsi skvely dil(cameo,usmev....)jen tak dal
0 0
reagovat

Heroes

The Pettrelis - hell of a familly! Aspoň, že se vysvětlil Linderman, už jsem si říkal, že scénáristi asi zašli na pokec ke kolegůb z PB týmu..., jinak je to furt děsnej bordel, ale baví mě Sylar :+
505951
The Pettrelis - hell of a familly! Aspoň, že se vysvětlil Linderman, už jsem si říkal, že scénáristi asi zašli na pokec ke kolegůb z PB týmu..., jinak je to furt děsnej bordel, ale baví mě Sylar *:+*
Heroes
0 0
reagovat

skutečně hláška týdne

"We're here to see Koothrapali. Not kill the Batman." :D
505947
"We're here to see Koothrapali. Not kill the Batman." *:D*
skutečně hláška týdne
0 0
reagovat
kua:D

P.S. neříkej, že se Crews dokáže zase trumfnout?:D
505926
kua*:D* P.S. neříkej, že se Crews dokáže zase trumfnout?*:D*
0 0
reagovat
fluke je dil pozadu:D
505922
fluke je dil pozadu*:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se