Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 54861 - 54880 Napsat příspěvek
heroes se uz trochu zamotava a preplnuje, ale konec me potesil:) a tbbt opet dalsi skvely dil(cameo,usmev....)jen tak dal
505963
heroes se uz trochu zamotava a preplnuje, ale konec me potesil*:)* a tbbt opet dalsi skvely dil(cameo,usmev....)jen tak dal
0 0
reagovat

Heroes

The Pettrelis - hell of a familly! Aspoň, že se vysvětlil Linderman, už jsem si říkal, že scénáristi asi zašli na pokec ke kolegůb z PB týmu..., jinak je to furt děsnej bordel, ale baví mě Sylar :+
505951
The Pettrelis - hell of a familly! Aspoň, že se vysvětlil Linderman, už jsem si říkal, že scénáristi asi zašli na pokec ke kolegůb z PB týmu..., jinak je to furt děsnej bordel, ale baví mě Sylar *:+*
Heroes
0 0
reagovat

skutečně hláška týdne

"We're here to see Koothrapali. Not kill the Batman." :D
505947
"We're here to see Koothrapali. Not kill the Batman." *:D*
skutečně hláška týdne
0 0
reagovat
kua:D

P.S. neříkej, že se Crews dokáže zase trumfnout?:D
505926
kua*:D* P.S. neříkej, že se Crews dokáže zase trumfnout?*:D*
0 0
reagovat
fluke je dil pozadu:D
505922
fluke je dil pozadu*:D*
0 0
reagovat
Fluke: jj to Masserati je sexy as hell
505918
Fluke: jj to Masserati je sexy as hell
0 0
reagovat
Kdo má nejlepší policejní káru ever? Detektiv Crews!!!:D:+
505913
Kdo má nejlepší policejní káru ever? Detektiv Crews!!!*:D**:+*
0 0
reagovat
Jděte všichni někam :D, už koukám na hodiny, abych vyrazil domu a vrhnul se na to, 14 denní pauza od Chucka Basse ajajaj ?)
505909
Jděte všichni někam *:D*, už koukám na hodiny, abych vyrazil domu a vrhnul se na to, 14 denní pauza od Chucka Basse ajajaj *?)*
0 0
reagovat

KarelR

Mně se víc líbil Chuck Bass a jeho "I own you now." :+8)
505907
Mně se víc líbil Chuck Bass a jeho "I own you now." *:+**8)*
KarelR
0 0
reagovat
Luc44: Budoucí generace se přece u toho vzdělávání nemůže předřít aneb nejdřív zábava a potom teprv práce :D Jo a dnešní díl Chucka taky nebyl k zahození 8)
505903
Luc44: Budoucí generace se přece u toho vzdělávání nemůže předřít aneb nejdřív zábava a potom teprv práce *:D* Jo a dnešní díl Chucka taky nebyl k zahození *8)*
0 0
reagovat
Sheldor the Conqueror..už tahám:))
505902
Sheldor the Conqueror..už tahám*:))*
0 0
reagovat
Nezávidím těmhle lidem s kupou proflákanýho volnýho času... :D
505901
Nezávidím těmhle lidem s kupou proflákanýho volnýho času... :D
0 0
reagovat
Nenávidím tyhle lidi s kupou volnýho času... :D
505899
Nenávidím tyhle lidi s kupou volnýho času... *:D*
0 0
reagovat
"We're here to see Koothrapali. Not kill the Batman." Hláška týdne :D Jinak fajn díl, ale na sheldonsmile mohli trochu ubrat. A cameo potěšilo :) Gossipka good jako obvykle (až na ten konec Serena-Blair, to si mohli nechat do dalšího dílu) a v Mother těžce ruloval úvod. Těžce mi to připomínalo Jimmyho Stewarta :D
505898
"We're here to see Koothrapali. Not kill the Batman." Hláška týdne *:D* Jinak fajn díl, ale na sheldonsmile mohli trochu ubrat. A cameo potěšilo *:)* Gossipka good jako obvykle (až na ten konec Serena-Blair, to si mohli nechat do dalšího dílu) a v Mother těžce ruloval úvod. Těžce mi to připomínalo Jimmyho Stewarta *:D*
0 0
reagovat
ad Hamburger: to my jsme si s pritelkyni udelali svoje vlastni hambace8), jinak se me ten dil nezdal tak hrozny. je to asi tim, ze to nekoukam ve stejny den jako TBBT, ale minimalne s 4 dennim zpozdenim
505840
ad Hamburger: to my jsme si s pritelkyni udelali svoje vlastni hambace*8)*, jinak se me ten dil nezdal tak hrozny. je to asi tim, ze to nekoukam ve stejny den jako TBBT, ale minimalne s 4 dennim zpozdenim
0 0
reagovat
jinak když už se tu Spazz zmínil o novém South Parku tak kdyby se někdo chtěl podívat na novější díly tak tady link
508894
jinak když už se tu Spazz zmínil o novém South Parku tak kdyby se někdo chtěl podívat na novější díly tak tady http://www.southparkstudios.com/episodes/
0 0
reagovat
duro: Nedelej to... fakt NE: To neni tak tezky sosnout 8)
508883
duro: Nedelej to... fakt NE: To neni tak tezky sosnout *8)*
0 0
reagovat

KarelR

Fillion je komediální bůh :+:D
508848
Fillion je komediální bůh *:+**:D*
KarelR
0 0
reagovat
ad Hamburger. Dvě Big Mac menu. Toho docílil HIMYM. Následně tipmádem docílil mého finančního kolapsu, tudíž jsem teď v Brně o hladu.
508844
ad Hamburger. Dvě Big Mac menu. Toho docílil HIMYM. Následně tipmádem docílil mého finančního kolapsu, tudíž jsem teď v Brně o hladu.
0 0
reagovat
Zajtra začína HIMYM na JOJ-ke. Idem na vec. Ja viem, dabing... Nevadí.
508841
Zajtra začína HIMYM na JOJ-ke. Idem na vec. Ja viem, dabing... Nevadí.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se