Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 54821 - 54840 Napsat příspěvek
TBBT je letos zatím nejvtipnější sitcom mi přijde......(sleduju jen dva, takže to vím zcela jistě :))
509025
TBBT je letos zatím nejvtipnější sitcom mi přijde......(sleduju jen dva, takže to vím zcela jistě *:))*
0 0
reagovat
jaky je novy dil fringe? at vim jak se mam tesit na patek, kdy si ho pustim na cestu domu
509019
jaky je novy dil fringe? at vim jak se mam tesit na patek, kdy si ho pustim na cestu domu
0 0
reagovat
Stále stejná šablona u TBBT je nesmysl. Vždyť tentokrát už tam nebyli jen vtipy na Batmana, ale i na Iron Mana. 8)
509007
Stále stejná šablona u TBBT je nesmysl. Vždyť tentokrát už tam nebyli jen vtipy na Batmana, ale i na Iron Mana. *8)*
0 0
reagovat
Mátu smůlu, pánové, že na tu vaší samozvanou "komisi" úplně kašlu. ;)
509004
Mátu smůlu, pánové, že na tu vaší samozvanou "komisi" úplně kašlu. ;)
0 0
reagovat

Silence

Se dvěma. A kolega už koukám celou záležitost vyřešil ;)
506013
Se dvěma. A kolega už koukám celou záležitost vyřešil *;)*
Silence
0 0
reagovat

Silence

Jako člen komise ti rovnou říkám, že protest smeteme ze stolu během vteřiny :D lepší tam v tomhle díle nebyl 8)
506012
Jako člen komise ti rovnou říkám, že protest smeteme ze stolu během vteřiny *:D* lepší tam v tomhle díle nebyl *8)*
Silence
0 0
reagovat

KarelR

Ale no tak... komise s jediným členem? :-P
506011
Ale no tak... komise s jediným členem? :-P
KarelR
0 0
reagovat

Silence

Můžeš podat oficiální protest u Komise pro výběr vtipu týdne :D
506010
Můžeš podat oficiální protest u Komise pro výběr vtipu týdne *:D*
Silence
0 0
reagovat
TBBT mě zatím pořád velmi baví jako zábavná jednohubka, ale ta stále stejná šablona mě taky trošku do budoucna děsí...
A opravdu se musí dělat z každého vtipu, který se otře o Batmana, vtip týdne? ;) Jako je to fajn, ale v každém tom dílu tam byl minimálně jeden lepší.
506009
TBBT mě zatím pořád velmi baví jako zábavná jednohubka, ale ta stále stejná šablona mě taky trošku do budoucna děsí... A opravdu se musí dělat z každého vtipu, který se otře o Batmana, vtip týdne? ;) Jako je to fajn, ale v každém tom dílu tam byl minimálně jeden lepší.
0 0
reagovat
Zlatý TBBT, to se mi, ač od gagu ke gagu, neokoukalo ani za těch cca 22 dílů, ale takovej Worst week už je po třech dílech hodně o ničem...
btw. má drahá polovička si dala sheldonův batman smile jako tapetu mobilu :D
506008
Zlatý TBBT, to se mi, ač od gagu ke gagu, neokoukalo ani za těch cca 22 dílů, ale takovej Worst week už je po třech dílech hodně o ničem... btw. má drahá polovička si dala sheldonův batman smile jako tapetu mobilu *:D*
0 0
reagovat
Bones je čím dál tím větší bomba. Když se teda neřeší extrémně nudný vraždy kněze - transvestity.
506006
Bones je čím dál tím větší bomba. Když se teda neřeší extrémně nudný vraždy kněze - transvestity.
0 0
reagovat
Je pravda, že BBT by mohlo mít na něco víc, ale stále je to prostě Sitcom, spousta 20minutovek by mohla mít navíc;)

btw. kouká někdo na čtvrtou sérku Bones?:) Když vynechám stylový Life, tak je to nejpohodovější detektivka ze seriálový nabídky:+
506005
Je pravda, že BBT by mohlo mít na něco víc, ale stále je to prostě Sitcom, spousta 20minutovek by mohla mít navíc*;)* btw. kouká někdo na čtvrtou sérku Bones?:) Když vynechám stylový Life, tak je to nejpohodovější detektivka ze seriálový nabídky*:+*
0 0
reagovat
Kdyz se tu mluvi o meknuti, znite vsichni tak prekvapene. Prijde mi to jako prosta evoluce. Je pravda, ze Heroes mnohem spis mekne mozek. Definitivne s tim serialem koncim, protoze uz nevi ci je. A takova ztrata usudku se podruhe toleruje tezko. :)

Big Bang Theory... videl jsem vsechny dily druhe sezony. Je to zabavne, je to vesele, ale je to porad stejne. O svetelne roky pred podle meho prumerny I.T. Crowdem, ale stejne porad od gagu ke gagu... Sheldon je sice druhy Mr. Bean (TEN USMEV) s IQ Alberta Einsteina, ale vazne to hodlaji sehravat porad do stejnych stereotypu? Vic cameo rolicek (Charlie), mene Batmana a provarenych WoW forku... ale vzhledem k tomu, ze to ma dvacet minut a cesta do prace mi trva tricet, tak je to takove pondelni guilty pleasure. :)
506002
Kdyz se tu mluvi o meknuti, znite vsichni tak prekvapene. Prijde mi to jako prosta evoluce. Je pravda, ze Heroes mnohem spis mekne mozek. Definitivne s tim serialem koncim, protoze uz nevi ci je. A takova ztrata usudku se podruhe toleruje tezko. :) Big Bang Theory... videl jsem vsechny dily druhe sezony. Je to zabavne, je to vesele, ale je to porad stejne. O svetelne roky pred podle meho prumerny I.T. Crowdem, ale stejne porad od gagu ke gagu... Sheldon je sice druhy Mr. Bean (TEN USMEV) s IQ Alberta Einsteina, ale vazne to hodlaji sehravat porad do stejnych stereotypu? Vic cameo rolicek (Charlie), mene Batmana a provarenych WoW forku... ale vzhledem k tomu, ze to ma dvacet minut a cesta do prace mi trva tricet, tak je to takove pondelni guilty pleasure. :)
0 0
reagovat
Luc44: v poho, stane se;)
505999
Luc44: v poho, stane se*;)*
0 0
reagovat

repost, sorry šohaj

SPOILER K HEROES JAKO VRATA, BACHA!!!

Jediná dobrá/zajímavá/netrapná věc, kterou Hiro udělal, je, že killnul Anda. Sice se ho bude určitě snažit nějak zachránit, ale aspoň pro tenhle díl to bylo fajn...

Jinak gossipka ala My Fair Lady mňo tak bylo mi jasný, že to je odkaz naňákej muzikál, ale ty nejsou mým šálkem čaje. Maximálně bych poznal Mary Poppins a kdyby někdo zpíval v dešti :D obojí jsem kdysi viděl na ORF
Trošku se mi zdá, že gossipka vyměkkla, bylo to, až na Chucka, takový ve výsledku hodně korektní.
:+ za výstřihy, ty byly :+ A Lilli je jednoznačně v kategorii MCBŠ :D
505996
SPOILER K HEROES JAKO VRATA, BACHA!!! Jediná dobrá/zajímavá/netrapná věc, kterou Hiro udělal, je, že killnul Anda. Sice se ho bude určitě snažit nějak zachránit, ale aspoň pro tenhle díl to bylo fajn... Jinak gossipka ala My Fair Lady mňo tak bylo mi jasný, že to je odkaz naňákej muzikál, ale ty nejsou mým šálkem čaje. Maximálně bych poznal Mary Poppins a kdyby někdo zpíval v dešti *:D* obojí jsem kdysi viděl na ORF Trošku se mi zdá, že gossipka vyměkkla, bylo to, až na Chucka, takový ve výsledku hodně korektní. *:+* za výstřihy, ty byly *:+* A Lilli je jednoznačně v kategorii MCBŠ *:D*
repost, sorry šohaj
0 0
reagovat
Luc44: a tak mohl jsi před to napsat slůvko spoiler;) Teď už nedudu tolik překvapený:)
505998
Luc44: a tak mohl jsi před to napsat slůvko spoiler*;)* Teď už nedudu tolik překvapený:)
0 0
reagovat
No mna Heroes vylozene nasrali. Kazdy sa tam sprava jak uplny moron a kazdych 5 min si hovorim ci si nerobia scenaristi srandu. Maximalne trapnou Claire pocnuc a Hirom(ktory bol doteraz celkom v pohode) konciac.:-:-:-
505988
No mna Heroes vylozene nasrali. Kazdy sa tam sprava jak uplny moron a kazdych 5 min si hovorim ci si nerobia scenaristi srandu. Maximalne trapnou Claire pocnuc a Hirom(ktory bol doteraz celkom v pohode) konciac.*:-**:-**:-*
0 0
reagovat
ja jsem gossipku jeste nevidel. neni na ni jaksi cas. a myslim si ze heroes bude dost casu na koukani ve zkouskovem :D8);)
505986
ja jsem gossipku jeste nevidel. neni na ni jaksi cas. a myslim si ze heroes bude dost casu na koukani ve zkouskovem *:D**8)**;)*
0 0
reagovat
A málem bych zapomněl. Mezi highlighty dneška (včerejška) patří ještě úvod Gossipky ala My Fair Lady. Dobrovolně se přiznejte, kdo se vůbec nechytal :D
505985
A málem bych zapomněl. Mezi highlighty dneška (včerejška) patří ještě úvod Gossipky ala My Fair Lady. Dobrovolně se přiznejte, kdo se vůbec nechytal *:D*
0 0
reagovat
Dneska už jsem si to pouštěl pošestý a pořád je to :D :D :D
505984
Dneska už jsem si to pouštěl pošestý a pořád je to *:D* *:D* *:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se