Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 18681 - 18700 Napsat příspěvek
iPhony jsou podle mě jen předražené shity. Raději dám přednost něčemu s Androidem. ;)
768005
iPhony jsou podle mě jen předražené shity. Raději dám přednost něčemu s Androidem. *;)*
11 -8
reagují: Snipsley
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Co se zaoblilo? Naopak jsou hranatý, konečně, a nevypadají jako každý druhý hnusný vajíčko, co doteď. A neměli by mít tak silné zaoblení displejů.
767995
Co se zaoblilo? Naopak jsou hranatý, konečně, a nevypadají jako každý druhý hnusný vajíčko, co doteď. A neměli by mít tak silné zaoblení displejů.
767981
1 -4
reagovat
reaguje na: studo
Pročka začínají na 128 GB za stejnou cenu... USB-C to nikdy mít nebude, iPhone bude od příštího roku bez portu. Čekal jsem nějakou změnu k FaceID, nepřišla.
767994
Pročka začínají na 128 GB za stejnou cenu... USB-C to nikdy mít nebude, iPhone bude od příštího roku bez portu. Čekal jsem nějakou změnu k FaceID, nepřišla.
767978
1 -3
reagovat
reaguje na: Vardant
Píšou no, máš pravdu. Čekal jsem určitě pod 20k. 
767993
Píšou no, máš pravdu. Čekal jsem určitě pod 20k. 
767979
1 -3
reagovat
Fakt bude za 22, jako Samsung S20+ se dá fungl nový sehnat za 19 :)

A ty ceny kolem 30, to už bych šel do RAZRu. :)

Ale marketingově to zase vyhrajou, ten malej si jenom u nás v rodině koupí 2 lidi. Konkurence z toho udělala moc tech šou a sype tam neoptimalizované novinky, tohle trochu zvolnilo, zaoblilo se a zase jsou to omalovánky. Na to lidi uslyší. 
767981
Fakt bude za 22, jako Samsung S20+ se dá fungl nový sehnat za 19 :) A ty ceny kolem 30, to už bych šel do RAZRu. :) Ale marketingově to zase vyhrajou, ten malej si jenom u nás v rodině koupí 2 lidi. Konkurence z toho udělala moc tech šou a sype tam neoptimalizované novinky, tohle trochu zvolnilo, zaoblilo se a zase jsou to omalovánky. Na to lidi uslyší. 
2 -4
reagují: Godlike
reagovat
reaguje na: Godlike
Aspoň na iDnes to psali. Osobně bych čekal 19k, ale jestli to zase berou že $699=699€ + DPH, tak to +- vychází.
767979
Aspoň na iDnes to psali. Osobně bych čekal 19k, ale jestli to zase berou že $699=699€ + DPH, tak to +- vychází.
767974
2 -1
reagují: Godlike
reagovat
pro modely su fakt pre bezneho cloveka nepredajne, stale to nema usb c, zacina iba na 64gb, ku face ID stale nepridali touch ID (ktore by sa extra hodilo, ked je clovek v rusku). moj IpX zatial sluzi bez problemov, takze ani nutkanie na zmenu nie je.
767978
pro modely su fakt pre bezneho cloveka nepredajne, stale to nema usb c, zacina iba na 64gb, ku face ID stale nepridali touch ID (ktore by sa extra hodilo, ked je clovek v rusku). moj IpX zatial sluzi bez problemov, takze ani nutkanie na zmenu nie je.
3 0
reagují: Godlike
reagovat
reaguje na: Vardant
Bude, je v tom aktuální čip, takže na x let má člověk s výkonem vystaráno a pokud člověk chce startovací model, tak tím je letošní SE.
767975
Bude, je v tom aktuální čip, takže na x let má člověk s výkonem vystaráno a pokud člověk chce startovací model, tak tím je letošní SE.
767973
2 -2
reagovat
reaguje na: Vardant
699 bude u nás 22k? 

Tak nejlíp se prodávalo XRko a 11ka, taky 12ka a 12 mini dostálo nejlepších změn. Není skoro důvod brát Pročko, když ti nejde o premium materiály.
767974
699 bude u nás 22k?  Tak nejlíp se prodávalo XRko a 11ka, taky 12ka a 12 mini dostálo nejlepších změn. Není skoro důvod brát Pročko, když ti nejde o premium materiály.
767973
1 -1
reagují: Vardant
reagovat
Jako jestli bude mini za 22k jen s 64GB prodejní raketa, tak už jsou lidi opravdu mimo :))
767973
Jako jestli bude mini za 22k jen s 64GB prodejní raketa, tak už jsou lidi opravdu mimo *:))*
8 0
reagují: Clavius, Godlike
reagovat
Bez Goreckiho do toho nejdu, jsem kolegiální. 
767970
Bez Goreckiho do toho nejdu, jsem kolegiální. 
5 -2
reagovat
reaguje na: Godlike
Ajeje, tohle tady dlouho nebylo. Počkejte, dojdu si pro popcorn. :D
767968
Ajeje, tohle tady dlouho nebylo. Počkejte, dojdu si pro popcorn. *:D*
767967
8 -2
reagovat

iPhone 12

Ty jsou co?:D

Nejhezčí kousky na trhu od 4ky - 5ky. 
Mini bude neskutečná prodejní raketa.
Pacific Blue je nádherná. (A zlatá taky, leč ne pro mě).

Všechno jsme věděli a bohužel, i když jsem doufal do poslední chvíle, high refresh displeje vážně nic. Předvídal jsem, že celá konference bude prakticky o 5G, protože se to velmi dobře prodává (a protože je to důvod, proč není 120 Hz, kterej by neutáhla baterka) a vysvětluje. Meh. 
767967
Ty jsou co?*:D* Nejhezčí kousky na trhu od 4ky - 5ky.  Mini bude neskutečná prodejní raketa. Pacific Blue je nádherná. (A zlatá taky, leč ne pro mě). Všechno jsme věděli a bohužel, i když jsem doufal do poslední chvíle, high refresh displeje vážně nic. Předvídal jsem, že celá konference bude prakticky o 5G, protože se to velmi dobře prodává (a protože je to důvod, proč není 120 Hz, kterej by neutáhla baterka) a vysvětluje. Meh. 
iPhone 12
3 -2
reagují: do_Od
reagovat
reaguje na: dreamy
Ve 4. dabingu z Primy, který je i na Blu-Ray, je ta hláška i Pyško. 
767961
Ve 4. dabingu z Primy, který je i na Blu-Ray, je ta hláška i Pyško. 
767954
4 0
reagovat
reaguje na: CAPS_LOCK
Díky!
767960
Díky!
767931
2 0
reagovat
reaguje na: dreamy
Asi nejlepší se poptat na dabingforu přímo, tam to budou děcka přesně vědět.
767957
Asi nejlepší se poptat na dabingforu přímo, tam to budou děcka přesně vědět.
767954
1 0
reagovat

posledni skaut dabing

dabing existuje ve 4 verzich..prvni kde Willise mluvi Soukup má hlášku usměj se čuraku..pak sou tři kde ho mluví Pyško..našel sem jeden, kde říká usměj se vole.. mám radši Pyška ale zase chci ten vulgární překlad...obsahuje některá verze tuto kombinaci?
767954
dabing existuje ve 4 verzich..prvni kde Willise mluvi Soukup má hlášku usměj se čuraku..pak sou tři kde ho mluví Pyško..našel sem jeden, kde říká usměj se vole.. mám radši Pyška ale zase chci ten vulgární překlad...obsahuje některá verze tuto kombinaci?
posledni skaut dabing
2 0
reagovat
reaguje na: CAPS_LOCK
Ten Kulveit je skvělej :+ Vyšly mu 2 skvělý články na Seznamu, je až děsivý jak se to po měsíci plní. link
767947
Ten Kulveit je skvělej *:+* Vyšly mu 2 skvělý články na Seznamu, je až děsivý jak se to po měsíci plní. https://www.seznamzpravy.cz/autor/jan-kulveit-811
767938
4 0
reagovat
Podnětný čtení od Jana Kulveita link a link :+
767938
Podnětný čtení od Jana Kulveita https://www.facebook.com/kulveit/posts/10157502556545108 a https://www.facebook.com/kulveit/posts/10157508084405108 *:+*
4 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: Barv666
Lidí, kteří dokážou pomoci je tu víc, než si myslíš a tohle je bez palců smysluplný, takže Klubu něco pošlu, spíš něco většího :+
767931
Lidí, kteří dokážou pomoci je tu víc, než si myslíš a tohle je bez palců smysluplný, takže Klubu něco pošlu, spíš něco většího *:+*
767851
3 0
reagují: Barv666
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se