Mě to btw neštve jen v hospodě, ale tak nějak celospolečensky. Jíst zdravě defacto znamená kupovat si jednotlivé ingredience v obchodě a pak si doma vše vařit. Nabídka jídel a pití v restauracích, fast foodech, instantních svačinkách, jídelních automatech, rozvozech jídla apod. je v zásadě nezdravá a solidně mi to vadí.
Reálně mě omezuje, jak je "zdravá strava" časově náročnější.
reaguje na:
AndyKaufman
cukr a spol.
|
reagovat
|


