heh, vis ty vubec, co stoji tricetivterinovej reklamni spot? hoodne...natoz dve, dve a pul minuty, lol
|
reagovat
|
|
reagovat
|
.Rozhodně by se na to líp koukalo,než na reklamy na prací prášky.A vůbec-mohly by dávat rovnou trailery,ne? ty dvě minutky se vždycky někde najdou...|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|