LDK
Jo to jo to vím, díky, ale já myslím od koho máš zrovna třeba ty. Protože já mám od LOL a on nejde přehrát v Media Playeru. Vždy to hodí chybu a Player spadne... A nejsem sám komu to dělá. Tak se chci zeptat, jestli XOR funguje i v Media Playeru. Díky
|
reagovat
|



