
imf
No já myslím že formulované to bylo OK. A hlavně to bylo také pro ty, kteří třeba neumí tolik anglicky, ale mají "24" rádi, že? Hodit odkaz na ComingSoon umí každý, ale CS je anglicky... Tak nahoďte o tom novinku a budeme spokojeni všichni ne? 

|
reagovat
|



