cital som ze existuju 2 DVD king kong. jedno 1-diskove a druhe 2-diskove vydanie.vie niekto co obsahuje to 2-diskove????
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Teď jen jak rychle půjdou dolů ceny přehrávačů
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
A nyní se jdu dívat na E16 a dnes myslím dávají na Foxu ve formátu 720p E17

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|