nevim, proc to vsichni obchazite tak slozitou cestou....btw flv file v nicem jinym nez FLVP neprehrajete, se obavam...pak uz je na rade recode
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|